Oglądaj Filmy
Filmów 17851 - 17860 z 20935
 
Prawdziwe dziecko / Mom at Sixteen (2005)
Kiedy szesnastoletnia Jacey zachodzi w ciążę ze swoim siedemnastoletnim chłopakiem Bradem, początkowo chce oddać dziecko do adopcji, jednak wkróce po jego narodzinach rezygnuje z tego pomysłu. Matka dziewczyny - Terry namawia ją, by udawała, że Charlie jest jej bratem, a nie synem. Jacey przenosi się do nowej szkoły zrywając kontakt z chłopakiem, który nie wie nic o ciąży. W liceum dziewczyna zaprzyjaźnia się z nauczycielką Donną Cooper, która prowadzi bardzo szczere i otwarte rozmowy ze swoimi uczniami na temat seksu, ale sama nie może zajść w ciażę, mimo trzech prób zapłodnienia invitro. Wzruszona losem dziewczyny kobieta postanawia jej pomóc, przekonując ją, że powinna sama zająć się swoim synkiem.
Prawdziwe  dziecko  Mom  at  Sixteen  2005 

Dodano: 1263 dni temu Od: nick Wyświetlony: 713 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Półmgła / Polumgla (2005) Lektor PL
Fascynujący i dość nietypowy film wojenny. Sam fakt, że przy jego produkcji współpracowały ekipy niemiecka z rosyjską, jest interesujący, zważywszy na koleje wojenne, kiedy to Niemcy ponieśli na froncie rosyjskim druzgocącą klęskę, a jak wiadomo, do dziś tlą się zadawnione urazy pomiędzy nacjami. Jest to obraz jednak nie tylko z tego względu interesujący. Na oklaski zasługuje bardzo ciekawy scenariusz. Losy jeńców niemieckich, którzy trafili pomiędzy rosyjską ludność, przedstawiono obiektywnie i bez zbędnego patosu. Mottem filmu są znamienne słowa: "Jesteśmy tylko pionkami w historii". Tragiczne zakończenie na długo nie pozwala wymazać tego obrazu z pamięci.
Półmgła  Polumgla  2005  Lektor  PL 

Dodano: 1263 dni temu Od: nick Wyświetlony: 992 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Pożarci / Devour (2005) Lektor PL
Młodzi ludzie rozpoczynają komputerową grę. Początkowo niewinna, z czasem zaczyna zbierać śmiertelne żniwa. Podstęp polega na tym, że gra zna ich myśli i pragnienia. Głos w słuchawce telefonu, który wydaje im polecenia, zdaje się być głosem ich sumienia. Dramatyczne sytuacje jawią się przerażającym koszmarem. Tak trudno dostrzec granicę między jawą i snem. Film opiewa o kult satanizmu. Czy wyznawcy diabła w czasach współczesnych moga posłużyć się multimediami by odnaleźć swojego Księcia Ciemności? Pomóżcie Jakeowi, obudźcie go z tego koszmaru...
Pożarci  Devour  2005  Lektor  PL 

Dodano: 1263 dni temu Od: nick Wyświetlony: 817 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Powtórka z rozrywki / Standing Still (2005) Lektor PL
Niezależna komedia w reżyserii Matthew Weissa opowiada historię pewnej pary, która za kilka dni ma się pobrać. Zanim to nastąpi postanawiają oni zaprosić wszystkich swoich znajomych na huczną imprezę.
Powtórka  z  rozrywki  Standing  Still  2005  Lektor  PL 

Dodano: 1263 dni temu Od: nick Wyświetlony: 451 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Poskromienie złośnicy / Taming of the Shrew (2005) Lektor PL
Film oparty na komedii Szekspira. Katherine Minola jest politykiem, ambitnie wspina się po szczeblach kariery, odnosi sukcesy, jest osobą szanowaną, ale nielubianą. Uznawana jest za antypatyczną, wrzaskliwą osobę; ciągle wybucha złością i obraża innych ludzi, wzbudza niemal strach. Kto może chcieć się ożenić z taką kobietą...?
Poskromienie  złośnicy  Taming  of  the  Shrew  2005  Lektor  PL 

Dodano: 1263 dni temu Od: nick Wyświetlony: 1220 | Komentarzy: 0
Brak oceny


 

Dodano: 1263 dni temu Od: nick Wyświetlony: 168 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Mały / Little Man (2006) Lektor PL
Shawn Wayans i Kerry Washington grają małżeństwo, które bardzo pragnie doczekać się potomstwa. Tak bardzo, że pewnego dnia, gdy do ich domu włamuje się złodziej-liliput, biorą go za dziecko i postanawiają zająć się jego wychowaniem.
Mały  Little  Man  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1264 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1358 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Lewy casting / Cattle Call (2006) Lektor PL
Wydawać by się mogło, że Richie Rey ma wszysytko. Jest młody i bogaty. Do tego jest twórcą i dyrektorem znanego i świetnie prosperującego randkowego portalu internetowego. Jednak jak na ironię, sam nie potrafi znaleźć miłości swojego życia, mimo że bardzo tego pragnie. Jeden z jego kumpli wpada na genialny pomysł. Postanawiają założyć fałszywą agencję, prowadzącą castingi. W popularnym wśród aktorów branżowym magazynie dają ogłoszenie, że szukają kobiety idealnej... Idealnej dla Richiego.
Lewy  casting  Cattle  Call  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1264 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 686 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Letnia akademia / Surf School (2006) Lektor PL
Grupka totalnych amatorów postanawia wziąć udział w najbardziej prestiżowych zawodach dla surferów. Lecz zanim wystartują muszą zrobić jedna bardzo ważną rzecz... nauczyć się surfować.
Letnia  akademia  Surf  School  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1264 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 481 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Lekarze Hitlera - Zbrodnicze Reformy i Aryjska Medycyna (2006) Lektor PL
Discovery "Lekarze Hitlera" to wstrząsający dokument traktujący o badaniach,zbrodniach i działaniach lekarzy III Rzeszy prowadzących do wyeliminowania z narodu jednostek słabych,kalekich czy w jakikolwiek sposób upośledzonych.
Lekarze  Hitlera  Zbrodnicze  Reformy  i  Aryjska  Medycyna  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1264 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 467 | Komentarzy: 0
Brak oceny