Oglądaj Filmy
Filmów 17851 - 17860 z 21758
 
1408 (2007) Lektor PL
Film oparty na opowiadaniu Stephena Kinga o tym samym tytule. Pisarz Mike Enslin jest autorem dwóch książek dotyczących zjawisk paranormalnych. Aby zdobyć materiały do nowej książki, Mike jest zdecydowany zbadać cieszący się złą sławą pokój 1408 w nowojorskim hotelu. Jest on jednak przekonany, że opowieści dotyczące owego pokoju to tylko mit. Dyrektor hotelu Mr. Olin nie podziela podejścia pisarza i ostrzega go o możliwym niebezpieczeństwie. Enslin zamierza udowodnić, że przerażające wydarzenia, które miały tam miejsce w przeszłości to tylko zwykłe zbiegi okoliczności i bajki.
1408  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1403 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 914 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Tłumaczka / The Interpreter (2005) Lektor PL
"Tłumaczka" w reżyserii Sydneya Pollacka wpisuje się w nurt filmów poruszających zagadnienia z zakresu polityki międzynarodowej. Reżyser główną rolę - Silvii Broome - powierzył Nicole Kidman. Wcieliła się ona w postać tłumaczki pracującej dla Organizacji Narodów Zjednoczonych. Jako jedna z niewielu osób potrafi posługiwać się rzadko używanym narzeczem afrykańskim. I właśnie w tym dialekcie wypowiedziana zostaje groźba, zapowiadająca dokonanie zamachu na jednego z afrykańskich przywódców, którą Silvia przypadkowo podsłuchuje. Teraz i ona jest celem zabójców, dlatego trafia pod ochronę agenta federalnego (Sean Penn). Wkrótce na światło dzienne zaczynają wychodzić niepokojące fakty z życia Sylvii sugerujące, że również ona może być zamieszana w sprawę
Tłumaczka  The  Interpreter  2005  Lektor  PL 

Dodano: 1403 dni temu Od: nick Wyświetlony: 1460 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Skorpion / Scorpion (2007) Lektor PL
Angelo przygotowuje się do mistrzostw świata w tajskim boksie. Gdy jednak zostaje zastąpiony przez swojego rywala - zabija go w ulicznym pojedynku. Po wyjściu z wiezienia jest prawdziwym wrakiem ale w imię miłości postanawia podnieść się z upadku. Zamierza wziąć udział w mistrzostwach Free Fight i zmienić się w „maszynę do walki”.
Skorpion  Scorpion  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1403 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 737 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Mściciel / Bone Dry (2007) Lektor PL
Eddie (Luke Goss) podczas powrotu do rodziny z podróży służbowej, zostaje porwany przez tajemniczego człowieka. Po jakimś czasie budzi się na środku pustyni z krótkofalówką w ręce. Nieznajomy przedstawia się jako Jimmy (Lance Henriksen), każąc mu podążać na północ. Wkrótce Eddie napotyka różne przeszkody na swojej drodze - Jimmy bowiem wymyśla coraz to nowe, trudniejsze zadania, ocierające się o najgorsze tortury, jakie człowiek, może wytrzymać. Kim jest Jimmy? O co chodzi w tej grze? Oprócz odpowiedzi na te pytania, Eddie powoli zdaje sobie sprawę, że wcale nie znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze - wręcz przeciwnie, porywacz zaplanował każdy szczegół, i zrobi wszystko by Eddie w końcu zapłacił za swoje grzechy przeszłości...
Mściciel  Bone  Dry  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1403 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 806 | Komentarzy: 0
Brak oceny
W stronę słońca / Sunshine (2007) Lektor PL
Tak zdumiewająco oryginalnej produkcji filmowej jeszcze nie widziałeś! Przełamujący schematy reżyser takich kultowych filmów jak Trainspotting i 28 dni później stworzył kolejny niezwykły obraz. Przed Tobą W stronę słońca, niepokojąca wizja naszej przyszłości. Jest rok 2057, słońce zaczyna gwałtownie gasnąć, ludzkości grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Jedyną nadzieją planety jest ekspedycja, która ładunkiem nuklearnym ponownie obudzi kulę ognia. Ośmiu mężczyzn i jedna kobieta wyruszają w krucjatę o przetrwanie miliardów istnień. Poza zasięgiem radiowym ich misja zaczyna nabierać całkiem nowego znaczenia i ujawnia liczne sekrety. Zaskakujące momenty, zmieniające kierunek akcji i niewiarygodnie mocne alternatywne zakończenie sprawią, że tej podróży w przyszłość długo nie zapomnisz!
W  stronę  słońca  Sunshine  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1403 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 740 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Zakopana Betty / Plots with a View (2005) Lektor PL
Komedia osadzona w klimacie małomiasteczkowym i opowiadająca o dwóch, rywalizujących ze sobą, zakładach pogrzebowych. W wątku przeplatają się także afery związane z romansami, polityką oraz pieniędzmi. Typowy angielski humor rodem z Czterech wesel i pogrzebu. Doskonały film dla wszystkich. Krytycy w USA mieli już okazję obejrzeć Zakopaną Betty i zachwycić się rewelacyjną grą zarówno Naomi Watts, jak i Alfreda Moliny, którzy do tej pory znani byli z filmów o nieco poważniejszej treści.
Zakopana  Betty  Plots  with  a  View  2005  Lektor  PL 

Dodano: 1403 dni temu Od: nick Wyświetlony: 457 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Underground - podziemna walka (2007) Lektor PL
Podziemny nielegalny turniej walki ma z dwunastu walczących wyłonić zwycięzcę i zdobywcę głównej nagrody 500,000 funtów. Każdy z bokserów ma swój styl walki, każdy staje do niej z innego powodu... wszyscy jednak zostali starannie wybrani do konkurencji, w której nie ma żadnych reguł, a która zmusi ich do największego wysiłku. Poświęcą jednak wszystko by zdobyć trofeum, a zwycięzca może być tylko jeden...
Underground  podziemna  walka  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1403 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 534 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Wyspa / The Island (2005) Lektor PL
Połowa XXI wieku. Lincoln Six-Echo żyje w uporządkowanej, zdyscyplinowanej społeczności - wie jak się ubierać, co jeść. Jest jednym z mieszkańców zamkniętego ośrodka, których codzienne życie jest monitorowane dla ich własnego dobra. Ocaleli bowiem z ekologicznej katastrofy, która podobno uśmierciła wszystkich, oprócz nich. Jedynym ich marzeniem jest być wybranym na Wyspę, ostatni ocalały od zanieczyszczeń skrawek lądu. Wybranym można zostać podczas okresowo odbywającej się loterii - jeśli wygrasz, pojedziesz na Wyspę, a tam twoim zadaniem będzie odbudowanie populacji. Lincoln zaczyna jednak mieć sny, które sprawiają, że zastanawia się nad restrykcjami ograniczającymi jego życie. Podejrzliwość Lincolna wzrasta, kiedy znajduje dowód na to, że nic nie jest takie, jak się wydaje, że
Wyspa  The  Island  2005  Lektor  PL 

Dodano: 1403 dni temu Od: nick Wyświetlony: 1066 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Ta Ra Rum Pum (2007) Lektor PL
Ta Ra Rum Pum to romantyczna komedia, której akcja dzieje się w USA. Opowiada o losach rodziny, małżeństwa z dwójką dzieci. Gdy głowa rodziny, rajdowiec, ulega wypadkowi idylliczna życie przewraca się do góry nogami.
Ta  Ra  Rum  Pum  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1403 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 423 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Sztuczki (2007) PL
Twórcy "Zmruż oczy" - najczęściej nagradzanego polskiego filmu ostatnich lat powracają pełnym błyskotliwego humoru filmem o samochodach, kobietach i miłości. Jest to również opowieść o tym, jak można rzucić wyzwanie losowi, oszukać go lub przekupić, a czasem zagrać vabank z przeznaczeniem. Inteligentne poczucie humoru, pozytywne wibracje i magia zawarte w tym filmie sytuują go obok takich tytułów, jak: "Amelia", "Duża ryba" czy "Jasminum". "Sztuczki" Andrzeja Jakimowskiego sprawiają, że uśmiech nie znika z twarzy, a fantastyczne dialogi pamięta się długo po wyjściu z kina. Doskonałe, skąpane w letnim słońcu zdjęcia Adama Bajerskiego oraz nastrojowa muzyka Tomasza Gąssowskiego napełniają nas optymizmem.
Sztuczki  2007  PL 

Dodano: 1403 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 287 | Komentarzy: 0
Brak oceny