Oglądaj Filmy
Filmów 17851 - 17860 z 21130
 
Ja, robot - I, Robot (2004) Lektor PL
Fabuła I Robot inspirowana jest twórczością Isaaca Asimova, wybitnego pisarza sci-fi, twórcy m.in. doskonałego cyklu Fundacja. Bohaterem obrazu jest żyjący w przyszłości prywatny detektyw, który zostaje wynajęty aby odnaleźć mordercę jednego z obywateli. Problem w tym, że zabójcą jest najprawdopodobniej robot, a tego rodzaju spraw nie da się prowadzić przy użyciu tradycyjnych metod.
Ja  robot  I  Robot  2004  Lektor  PL 

Dodano: 1316 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1053 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Iniemamocni - Incredibles, The (2004) Dubbing PL
Pan Parr, kiedyś znany powszechnie jako "Iniemamocny", oraz jego żona Helen, prowadzą życie emerytowanej pary superbohaterów. Zostali zmuszeni do zaniechania swej działalności piętnaście lat wcześniej i dziś spokojnie mieszkają na przedmieściu. Ich dzieci nie wiedzą wszystkiego o dawnych zajęciach rodziców. Niespodziewanie jednak przed Iniemamocnym pojawia się szansa, by wrócić do branży i przeprowadzić bardzo niebezpieczną, tajną akcję na dalekiej wyspie. Parr skorzysta z niej z ochotą, ale długa przerwa w aktywności sprawi, że nie będzie to łatwe. Przy okazji wciągnie w wir zdarzeń całą rodzinę.
Iniemamocni  Incredibles  The  2004  Dubbing  PL 

Dodano: 1316 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1005 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Nigdy nie mów żegnaj / Kabhi Alvida Naa Kehna (2006) Lektor PL
Kręcony w Nowym Jorku film opowiada historię romansu pomiędzy Devem (Shahrukh Khan) i Mayą (Rani Mukerji). Ta dwójka wiedzie nieszczęśliwe życie w swoich związkach- Dev jest mężem Rhei ( Preity Zinta), a Maya poślubiła Rishiego (Abishek Bachchan). Kiedy Dev i Maya spotykają się, zdają sobie sprawę, że świetnie do siebie pasują i zaczynają kwestionować ważność zawartych związków małżenskich. Film ukazuje silne uczucie, które angażuje nie tylko dwójkę zakochanych, ale także wszystkich, którzy znajdują się obok nich.
Nigdy  nie  mów  żegnaj  Kabhi  Alvida  Naa  Kehna  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1316 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1536 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Niewygodna prawda / An Inconvenient Truth (2006) Napisy PL
Film jest wykładem na temat katastrofy ekologicznej naszej planety. Prowadzi go Al Gore. Obraz ukazuje dramatyczną sytuację efektu cieplarnianego na naszej Ziemi. Al Gore uważa jednak, że istnieje możliwość ocalenia naszej planety i że możemy zapobiec jeszcze katastrofie.
Niewygodna  prawda  An  Inconvenient  Truth  2006  Napisy  PL 

Dodano: 1316 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 652 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Nieustraszony / Fearless (2006) Lektor PL
Oparta na faktach historia mistrza wschodnich sztuk walki, legendarnego Huo Yuanjia. Na początku XX wieku stał się najsłynniejszym wojownikiem Chin. Huo spotkała życiowa tragedia, ale zdołał podnieść się i wpisać na karty historii dzięki udziałowi w turnieju, w którym walczył o honor swojego kraju.
Nieustraszony  Fearless  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1316 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 891 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Niespokojny / Joong-cheon (2006) Lektor PL
Akcja filmu rozgrywa się w świecie magii. Gdzieś pomiędzy piekłem a niebem, w czyśćcu toczy się odwieczna walka pomiędzy dobrem a złem. Ta opowieść to historia wojownika, który wyrusza w podróż do świata umarłych dusz zwanego Jungcheon, w poszukiwaniu swojej utraconej miłości. Wojownik odnajduje swoją ukochaną, ale ta jest teraz aniołem i nie pamięta go.
Niespokojny  Joong-cheon  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1316 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 338 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Niespełnione pragnienia / The OH in Ohio (2006) Lektor PL
Priscilla Chase (Parker Posey) ma wszystko o czym można zamarzyć, wspaniały dom, fasynującą pracę w której odnosi spore sukcesy oraz kochającego męża Jacka (Paul Rudd) który pracuje jako nauczyciel. Priscilla ma jednak pewien problem - mimo wielkich starań jej męża nie potrafi osiągnąć orgazmu. Z tego powodu jej życie wywraca się do góry nogami. Małżeństwo chyli się ku upadkowi. W życie Priscilli wkracza charyzmatyczny Wayne - facet od basenów (Danny Devito) natomiast jej mąż przejawia zaintersowanie jedną z jego uczennic (Mischa Barton). W filmie występuje również dawno nie widziana Liza Minelli.
Niespełnione  pragnienia  The  OH  in  Ohio  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1316 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 833 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Nieodebrane połączenie 3 / Chakushin Ari Final (2006) Napisy PL
Gdy prześladowania przez kolegów ze szkoły licealistka popełnia samobójstwo zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Mordercze esemesy dochodzą do dręczycieli. Zaczynają ginąć kolejni ludzie. Czy tym razem uda się raz na dobre powstrzymać Mimiko?
Nieodebrane  połączenie  3  Chakushin  Ari  Final  2006  Napisy  PL 

Dodano: 1316 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1013 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Nieobliczalny / Shadow Man (2006) Lektor PL
Steven Seagal występuje w tym trzymającym w nieustannym napięciu thrillerze o byłym agencie CIA, który musi ujawnić i powstrzymać śmiertelną intrygę międzynarodowego szpiegostwa, by uratować swoją córkę i niedopuścić, aby groźny wirus dostał się w ręce wroga.Gdy skorumpowani agenci CIA wykorzystują jako kuriera swego byłego kolegę Jacka Fostera (Seagal) do przemycenia śmiertelnego wirusa poza Stany, nie mają pojęcia jaką nieopanowaną furię wywołają. Nieświadom intrygi, w jaką został wmieszany, Jack zabiera swoją córkę w podróż po Europie, gdzie dziewczyna zostaje porwana przez tajemniczego, obcego agenta. Teraz, by ją uratować i pokonać porywaczy, Jack musi jak burza wkroczyć do mrocznego świata międzynarodowego szpiegostwa, w którym wrogowie kryją się za każdym rogiem, a przyjaciele mogą odwrócić się w mgnieniu oka.
Nieobliczalny  Shadow  Man  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1316 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 544 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Niebiańska przepowiednia / The Celestine Prophecy, (2006) Lektor PL
Bohaterem "Niebiańskiej przepowiedni" jest John Woodson, sceptyczny Amerykanin i były nauczyciel, który wyrusza do Peru na poszukiwania tajemniczego zwoju zawierającego odpowiedź na pytanie dlaczego ludzkość nękają masowe choroby.
Niebiańska  przepowiednia  The  Celestine  Prophecy  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1316 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1979 | Komentarzy: 0
Brak oceny