Oglądaj Filmy
Filmów 17851 - 17860 z 22126
 
Martwa cisza / Dead Silence (2007) Lektor PL
Jamie i Lisa to nowożeńcy którzy układają sobie życie z dala od ich rodzinnego miasteczka Raven Fair, gdzie ludzie żyją w strachu przed starymi legendami i zabobonami. Gdy pewnego dnia Lisa zostaje brutalnie zamordowana, Jamie wraca w rodzinne strony, by pochować ukochaną i rozwiązać zagadkę stojącą za jej śmiercią.
Martwa  cisza  Dead  Silence  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1557 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 4592 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Margot jedzie na ślub / Margot at the Wedding (2007) Lektor PL
Komediodramat, którego akcja rozgrywa się podczas jednego weekendu, kiedy matka zabiera swojego syna w odwiedziny do domu jego ciotki. Margot (Nicole Kidman) wyjeżdża wraz z synem na wieś na ślub swojej siostry. Tam musi stawić czoła przeszłości oraz teraźniejszości. Film ukazujący różne problemy życiowe oraz kłopotliwe relacje rodzinne.
Margot  jedzie  na  ślub  Margot  at  the  Wedding  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1557 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1110 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Marco Polo (2007) Lektor PL
Film opowiada o życiu Marco Polo i jego słynnej podróży do Chin. Bohatera poznajemy w 1298 r. Pisarz Rusticello z Pizy dzieli więzienną celę z podróżnikiem, który opowiada mu swoją historię. Marco Polo w 1266 r. wraz z towarzyszami, Niccolò i Maffeo, dotarł po wyczerpującej podróży przez całą Azję na dwór Kubilaj-chana. Tam młody Wenecjanin urzekł swym talentem dyplomatycznym władcę Chin, który postanowił zatrzymać go na swoim dworze. Marco Polo dostał od Kubilaj-chana piękny pałac, niewolnika Pedra i piękną nałożnicę Temulun. Marco zaangażował się w życie polityczne Chin, odkrył nadużycia i zbrodnie, jakich dopuścił się dostojnik Achmat. Wdzięczny cesarz uczynił Wenecjanina swym osobistym doradcą i wysłał go z niezwykle ważną i delikatną misją do zbuntowanej prowincji.
Marco  Polo  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1557 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 770 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Magiczny duet 2 / Twitches Too (2007) Lektor PL
Od czasu odnalezienia się sióstr Camryn i Alex spędzają ze sobą więcej czasu. Lepiej się poznają i udoskonalają swoje zdolności magiczne. Któregoś dnia ciemność atakuje ponownie. Czy Magiczny Duet zdoła odeprzeć atak zła?
Magiczny  duet  2  Twitches  Too  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1557 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1113 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Magiczna kula / Snowglobe (2007) Lektor PL
Angela ma dość rodziny, która wciąż się jej narzuca i próbuje ją wyswatać. Zbliżają się święta, a jej bliscy nie do końca spełniają jej oczekiwania wobec ich spędzenia. Wszystko zmienia się, gdy dostaje śnieżną kulę. Zabiera ona Angelę podczas snu w magiczny świat, gdzie święta są czymś wyjątkowym i pięknym. Lecz czy wszystko musi być idealne?
Magiczna  kula  Snowglobe  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1557 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 569 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Lucky you - Pokerowy blef / Lucky You (2007) Lektor PL
Las Vegas, miasto hazardu. Stary pokerowy wyjadacz, Huck Cheever, ma na pieńku z jeszcze starszym pokerowym wyjadaczem, swoim ojcem, z którym jeszcze nigdy nie wygrał przy stole. Zamierza to zmienić w prestiżowym turnieju World Series of Poker 2003. Aby lepiej grać, Huck potrzebuje zmiany w swoim życiu, zmiany punktu widzenia, przewartościowania pewnych aspektów swojego życia. Pomaga mu w tym urocza Billie, która przyjechała do Las Vegas, aby rozpocząć karierę piosenkarki.Rzecz o samotności i potrzebie drugiego człowieka.
Lucky  you  Pokerowy  blef  Lucky  You  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1557 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 885 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Lucky Luke na Dzikim Zachodzie (2007) Dubbing PL
Nowy Jork, rok 1855. Grupa pionierów w ciągu 80 dni musi dotrzeć do Kalifornii, by osiedlić się na przyznanych im terenach. W podróży na Zachód pomaga im nieustraszony stróż prawa, Lucky Luke. Tymczasem banda Daltonów okrada nowojorskie banki i zrobi wszystko, by uprzykrzyć życie nie tylko Luckeowi, ale i pionierom..
Lucky  Luke  na  Dzikim  Zachodzie  2007  Dubbing  PL 

Dodano: 1557 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 717 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Loch Ness Terror / Beyond Loch Ness (2007) Lektor PL
James Murphey jest gburowatym kryptozoologiem, który podczas wyprawy do Loch Ness, miał fatalne w skutkach spotkanie z mityczną kreaturą. W jego wyniku stracił ojca. Zaślepiony rządzą zemsty poluje na potwora bez względu na koszta. Jego poszukiwania prowadzą go do sennego miasteczka Ashburn. Tam odnajduje legowisko potwora...
Loch  Ness  Terror  Beyond  Loch  Ness  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1557 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 278 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Lissi na lodzie / Lissi and the Wild Emperor (2007) Dubbing PL
Cesarska para Lissi i Franz to kochankowie doskonali, którzy w przerwach uniesień najbardziej lubią truflami pograć w golfa. Idylla trwa do czasu, gdy na horyzoncie pojawia się potwór epoki lodowcowej Yeti. Cesarzowa matka pod wpływem szoku przestaje nawet zdradzać Cesarza seniora z ogrodnikiem. Ale w cesarstwie strachu nie ma. W odwodzie jest jeszcze nieustraszony erotoman Feldmarszałek i całe królestwo nieudaczników. Włosy stają dęba, gdy cesarz Franz próbuje wyrwać z ramion Yeti najseksowniejszą księżniczkę Starego Kontynentu - LISSI.
Lissi  na  lodzie  Lissi  and  the  Wild  Emperor  2007  Dubbing  PL 

Dodano: 1557 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1163 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Licencja na miłość / License to Wed (2007) Lektor PL
Świeżo zaręczona para, Ben oraz Sadie nie może się już doczekać początku wspólnego szczęśliwego życia. Przeszkodą jest fakt, że rodzinnym kościołem Sadie, pod wezwaniem św. Augustyna, zarządza Ojciec Frank, który nie pobłogosławi związku, dopóki młodzi nie ukończą jego opatentowanego, niezawodnego kursu przedmałżeńskiego. Czy będą żyli długo i szczęśliwie?
Licencja  na  miłość  License  to  Wed  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1557 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1487 | Komentarzy: 0
Brak oceny