Oglądaj Filmy
Filmów 17851 - 17860 z 20049
 
Morderczy występ / Command Performance (2009) Lektor PL
Charytatywny koncert w Moskwie przemienia się w krwawą jatkę, kiedy uzbrojony terrorysta bierze za zakładnika premiera Rosji. Pomoc nadciąga ze strony perkusisty zespołu heavy-metalowego, byłego marine oraz młodego agenta F.S.B. Bohaterowie będą musieli stawić czoła dużej grupie przeciwników.
Morderczy  występ  Command  Performance  2009  Lektor  PL 

Dodano: 1824 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1471 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Growth (2009) Napisy PL
W 1989 roku nastąpił przełom w badaniach nad ludzkimi pasożytami. Wstępne badania okazały się obiecujące, jednak coś w eksperymencie poszło nie tak. Wyspa straciła trzy czwarte ludności. Jamie Akerman, ocalała dzięki temu, że jej matka będąc w ciąży, uciekła w porę. Dziewczyna powraca ze swoim chłopakiem, odkrywają klucz do przeszłości i przerażające tajemnice, skrywane przez władze miasta. Pojawiły się nowe szczepy groźnych bakterii, które ponownie zagrażają wyspie.
Growth  2009  Napisy  PL 

Dodano: 1824 dni temu Od: tral Wyświetlony: 516 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Street Fighter: Legenda Chun-Li (2009) Lektor PL
Film na podstawie popularnej serii gier wideo Street Fighter. Główna bohaterka wojowniczka Chun Li wyrusza na poszukiwanie sprawiedliwości.
Street  Fighter  Legenda  Chun-Li  2009  Lektor  PL 

Dodano: 1824 dni temu Od: tral Wyświetlony: 862 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Black Dynamite / Czarny Dynamit (2009) Napisy PL
Oto kino blaxploitation w ujęciu humorystycznym. Zły The Man, który zabił swego brata zajmuje się handlem heroiną, wymuszeniami i szeroko pojętą gangsterką. Jedynie może mu się przeciwstawić Black Dynamite, nieustraszony obrońca getta!
Black  Dynamite  Czarny  Dynamit  2009  Napisy  PL 

Dodano: 1824 dni temu Od: tral Wyświetlony: 751 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Dead Man Running (2009) Napisy PL
Bezwzględny lichwiarz Thigo (50 Cent) żąda od byłego skazańca zwrotu 100 tysięcy funtów brytyjskich w przeciwnym razie będzie trupem. Nick, mimo że stara się żyć uczciwie, ma teraz 24 godziny na oddanie długu. W tym czasie trafi do najniebezpieczniejszych zaułków Londynu.
Dead  Man  Running  2009  Napisy  PL 

Dodano: 1824 dni temu Od: tral Wyświetlony: 376 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Anakondy: Krwawe ślady / Anaconda 4: Trail of Blood (2009) Lektor PL
Strach się odradza. Bardziej śmiercionośna niż kiedykolwiek... w dodatku potrafi się odradzać. Zobacz jak w kolejnym, wypełnionym akcją rozdziale serii Anakonda, pełzające, genetycznie zmodyfikowane potomstwo zregenerowało się, by żyć dalej. Umierający potentat Murdoch (nominowany do nagrody Emmy John Rhys-Davies) zatrudnia lekarza, który ma zebrać świeży zapas krwawych orchidei i eksperymentować z regenerującym nektarem na młodym wężu. Przez noc, gad osiąga niebotyczne rozmiary, a co za tym idzie, wzmaga się również jego apetyt, co kończy się tragicznie dla lekarza. By złapać szalejącego na wolności, zmutowanego węża powołana zostaje specjalna grupa młodych naukowców, której przewodzi piękna herpetolog Amanda (Crystal Allen). Modląc się, by anakonda nie wytropiła ich śladu, badacze muszą poradzić sobie z bezwzględną armią Murdocha, która również pragnie zdobyć orchideę. Pełzając poprzez eksplozje i strzały, żądny krwi gad regeneruje swoje ciało i wydaje się być nieznisz...
Anakondy  Krwawe  ślady  Anaconda  4  Trail  of  Blood  2009  Lektor  PL 

Dodano: 1824 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1447 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Cheuat Gon Chim (2009) Napisy PL
Główną bohaterką filmu jest kobieta imieniem Bus, która postanawia otworzyć własną restaurację, aby spłacić długi męża. Interes zaczyna się rozkręcać i kobieta ma coraz więcej klientów, którzy jednak nie są świadomi, jakie to `przysmaki` oferuje im właścicielka. Sprawa zaczyna się komplikować, gdy kobieta poznaje i zakochu.je się w młodym chłopaku - Attapon. Powoli zaczyna on odkrywać mroczny i przerażający sekret, jaki do tej pory ukrywała Bus.
Cheuat  Gon  Chim  2009  Napisy  PL 

Dodano: 1824 dni temu Od: tral Wyświetlony: 320 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Machined Reborn (2009) Napisy PL
Nieruchomość znajdująca się na Pustyni Sonara zostaje wystawiona na sprzedaż. Ze względu na jej zagadkową historię ludzi chętnych do zakupu brakuje. Z okazji postanawia skorzystać młoda para, która nie wie o tym, że to właśnie w tym miejscu zabójca Motorman Dano pastwił się nad swoimi ofiarami.
Machined  Reborn  2009  Napisy  PL 

Dodano: 1824 dni temu Od: tral Wyświetlony: 389 | Komentarzy: 0
Brak oceny
13B: Fear Has a New Address (2009) Napisy PL
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, jak dużą władzę ma telewizja? Myślałeś o tym, że za sprawą odbiornika telewizyjnego media mogą kreować twoje życie zmieniając je w prawdziwy horror? Manohar nigdy nie zwracał na to uwagi… Do czasu gdy wraz z rodziną wprowadził się do nowego mieszkania, w którym to telewizja sprawuje władzę.
13B  Fear  Has  a  New  Address  2009  Napisy  PL 

Dodano: 1824 dni temu Od: tral Wyświetlony: 375 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Skeleton Crew (2009) Napisy PL
Na początku lat 70. szpital psychiatryczny przy rosyjskiej granicy został zamknięty przez policję. Tuż przed zamknięciem dr Andersson nakręcił serię filmów snuff ze swoimi pacjentami w roli głównej. Doktor sam sfilmował wszystkie zabójstwa i zaczął nazywać siebie \"Twórcą\". 30 lat później amerykańska ekipa filmowa przybywa do Finlandii, żeby nakręcić film o tej masakrze, nie zdając sobie sprawy z tego, że wkrótce sami staną się gwiazdami filmu snuff.
Skeleton  Crew  2009  Napisy  PL 

Dodano: 1824 dni temu Od: tral Wyświetlony: 393 | Komentarzy: 0
Brak oceny