Oglądaj Filmy
Filmów 17851 - 17860 z 21420
 
Pręgi / the Welts (2004) PL
Wojciech wychowywany jest tylko przez ojca-matka umarła, gdy chłopiec był malutki. Ojciec bije Wojtka i wciąż go poniża. W zasadzie chce dla syna jak najlepiej, tylko że niestety nie ma pojęcia, jak to osiągnąć. Więc bije go pejczem, krzyczy, wyzywa, terroryzuje. Podświadomie zdaje sobie sprawę, że syna krzywdzi...Dorosły Wojciech jest człowiekiem okaleczonym wewnętrznie, w sytuacjach kryzysowych reaguje jak znienawidzony Ojciec - krzykiem i biciem. Dla Wojciecha jest jednak szansa - bezinteresowna, prawdziwa, głęboka miłość pięknej Tani może go wyrwać z kręgu przemocy. Ale przed obojgiem długa i trudna droga.
Pręgi  the  Welts  2004  PL 

Dodano: 1347 dni temu Od: tral Wyświetlony: 912 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Poznaj moich rodziców / Meet the Fockers (2004) Lektor PL
Sequel komedii "Poznaj mojego tatę" przedstawia dalsze losy Grega Fockera (Ben Stiller) i jego narzeczonej Pam Byrnes (Teri Polo), którzy po tym, jak Gregowi udało się wywalczyć przychylność rodziców Pam - Jacka (Robert De Niro) i Diny Byrnesów (Blythe Danner), przekonani są, że teraz już nic nie stanie im na drodze do ślubu. Do czasu - katastrofą okazuje się bowiem wspólne spotkanie obu rodzin. Wyluzowani państwo Fockerowie w żaden sposób nie potrafią się porozumieć ze sztywnymi Byrnesami...
Poznaj  moich  rodziców  Meet  the  Fockers  2004  Lektor  PL 

Dodano: 1347 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1423 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Pozew o miłość / Laws of Attraction (2004) Lektor PL
Dowcipna opowieść o specjalizujących się w sprawach rozwodowych prawniku i prawniczce, którzy z początku się nienawidzą, ale z czasem zakochują się w sobie.
Pozew  o  miłość  Laws  of  Attraction  2004  Lektor  PL 

Dodano: 1347 dni temu Od: tral Wyświetlony: 2123 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Poza zasięgiem / Out of Reach (2004) Lektor PL
Były agent specjalny William Lansing chętnie zapomniałby o przeszłości. Ale nie będzie mu dane: dawni wrogowie nie śpią. Kiedy więc zaniepokojony brakiem wiadomości od Ireny - nastolatki z warszawskiego domu dziecka, na której wychowanie łoży - przybywa do Warszawy, intuicja go nie zawodzi. Jego podopieczna została uprowadzona przez handlarzy żywym towarem! Lansing natychmiast podejmuje śledztwo i przy pomocy miejscowej pani detektyw, dzięki śladom pozostawionym przez sprytną dziewczynę, odkrywa pajęczynę powiązań brudnego procederu. Teraz przyjdzie mu stanąć do walki nie tylko z tajemniczym Faisalem, ale i z jego wspólnikami - uśpionymi upiorami przeszłości agenta.
Poza  zasięgiem  Out  of  Reach  2004  Lektor  PL 

Dodano: 1347 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1320 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Powrót do Garden State / Garden State (2004) Lektor PL
Adrew to zamknięty w sobie mężczyzna. Od wielu lat uzależniony jest od leków antydepresyjnych, bo kiedy pewnego dnia, gdy miał 9 lat przyczynił się do kalectwa matki, ojciec postanowił go leczyć i oddać do szkoły z internatem, by nie zagrażał otoczeniu. Oto po paru latach Adrew wraca do rodzinnej miejscowości na pogrzeb matki, która utopiła się w wannie. Spotyka się z dawnym kolegami i przestaje brać leki. Pewnego dnia w szpitalnej poczekalni poznaje Sam - zakręconą dziewczynę, która wciąż kłamie a na dodatek ma epilepsje. Oboje zaprzyjaźniają się ze sobą i doskonale się rozumieją. Jednak Adrew musi wrócić do swojego domu w New Jersey. Czy Sam uda się go zatrzymać?
Powrót  do  Garden  State  Garden  State  2004  Lektor  PL 

Dodano: 1347 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1313 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Pokémon 5 Jirachi - Spełnione marzenia / Pokémon - Jirachi Wish Maker (2004) Lektor PL
Ash, Pikachu i reszta ich drużyny Pokemon starają się powstrzymać parę złodzieji, ukrywających się w kanałach Alto Mare, wodnej stolicy świata. Wśród bohaterów są dwa nowe Pokémony, Latias i Latios - siostra i brat, którzy chronią drogocennego skarbu...
Pokémon  5  Jirachi  Spełnione  marzenia  Pokémon  Jirachi  Wish  Maker  2004  Lektor  PL 

Dodano: 1347 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1400 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Pojutrze - Day After Tomorrow (2004) Lektor PL
Klimatolog przeprowadza badania, chcąc uratować ziemię przed klimatyczna katastrofą. Musi się dostać do syna, przebywającego w Nowym Jorku, który opanowała nowa epoka lodowcowa...
Pojutrze  Day  After  Tomorrow  2004  Lektor  PL 

Dodano: 1347 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1773 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Piła / Saw (2004) Lektor PL
Młody mężczyzna, Adam (Leigh Whannell), budzi się przykuty do zardzewiałej rury w rozwalającej się piwnicy. Po drugiej stronie pokoju odkrywa innego przerażonego w spół-uwięzionego człowieka. Jest nim dr Lawrence Gordon (Cary Elwes). Na podłodze pomiędzy nimi leży martwy człowiek w kałuży krwi, trzymający w znieruchomiałej ręce pistolet kaliber 38. Żaden z mężczyzn nie zna przyczyny swojego porwania, ale na pozostawionej mikrokasecie znajdują instrukcję, wg której dr Gordon ma zabić Adama w ciągu następnych 8 godzin. Jeśli mu się to nie uda, nie dość, że obaj mężczyźni zginą, to również Allison, żona Lawrenca, oraz ich córka zostaną zabite. Dr Gordon przypomina sobie trwające właśnie śledztwo prowadzone przez detektywa Tappa (Danny Glover) i obaj zdają sobie sprawę, że są następnymi ofiarami psychopatycznego geniusza nazywanego "Jigsaw". W ciągu zaledwie kilku godzin mężczyźni muszą dopasować do siebie elementy układanki zmagając się narastającym, w miarę upływu czasu, przerażeniem....
Piła  Saw  2004  Lektor  PL 

Dodano: 1347 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1284 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Piżama party / Sleepover (2004) Lektor PL
Opowieść o grupie młodych dziewcząt spędzających ostatnie wakacje przez rozpoczęciem nauki w szkole średniej. Jedna z nich przygotowuje przyjęcie mające być pożegnaniem koleżanki (Alex Vega), która przeprowadza się do innego miasta. W tym samym czasie swoje party urządzają najpopularniejsze dzięwczęta ze szkoły. Grupy nawiązują między sobą rywalizację, w której nagrodą są miejsca przy najlepszym stoliku w szkolnej stołówce.
Piżama  party  Sleepover  2004  Lektor  PL 

Dodano: 1347 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1083 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Pięcioro dzieci i coś / Five Children and It (2004) Lektor PL
To "coś" jest Psammeadem: starożytną, bardzo dziwną i irytującą piaskową wróżką, którą dzieci znajdują pewnego dnia na sekretnej plaży w posiadłości ich wujka. Wróżka przyznaje im dziennie jedno życzenie, trwające do zachodu słońca. Jednak szybko przekonają się, że naprawdę rozsądne życzenie jest bardzo trudno wymyślić oraz że każde z nich powoduje nieoczekiwane problemy. Bo magia, którą dzieci odkrywają, może być zarówno kłopotliwa jak i kusząca.
Pięcioro  dzieci  i  coś  Five  Children  and  It  2004  Lektor  PL 

Dodano: 1347 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1240 | Komentarzy: 0
Brak oceny