Oglądaj Filmy
Filmów 17851 - 17860 z 21661
 
Zostańmy przyjaciółmi / Just Friends (2005) Lektor PL
Chris Brander (Ryan Reynolds) ma wszystko – pieniądze, świetny wygląd i rewelacyjną pracę w branży muzycznej. Jego przeszłość nie wyglądała jednak tak słodko…W szkole średniej Chris był bardzo nieśmiały i na dodatek cierpiał na nadwagę. Jedyną jasną stronę jego szkolnego, ciężkiego życia była Jamie Palamino (Amy Smart), najładniejsza dziewczyna w szkole. Tworzyli nierozłączną parę przyjaciół. Jednak Chris skrywał w swym sercu pewną tajemnicę – beznadziejnie kochał się w Jamie. Ostatniego dnia szkoły Chris zdobył się na odwagę i wyjawił Jamie swoje uczucia. Zaskoczona dziewczyna oznajmiła, że też go kocha... jak własnego brata. Potem przyszedł czas na długą przemowę typu zostańmy przyjaciółmi.10 lat później Chris przepoczwarzył się w niezwykle przystojnego motyla, znanego z łamania
Zostańmy  przyjaciółmi  Just  Friends  2005  Lektor  PL 

Dodano: 1380 dni temu Od: nick Wyświetlony: 1624 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Zostań / Stay (2005) Napisy PL
Psycholog z elitarnego East Coast University próbuje zapobiec samobójstwu nowego pacjenta, mającego dziwne prorocze wizje. Kiedy ten oznajmia mu, że odbierze sobie życie za 3 dni w desperackiej próbie terapeuta wyrusza w koszmarną i niesamowitą podróż przez miasto by uratować wszystko co kocha zanim spełniające się proroctwa.
Zostań  Stay  2005  Napisy  PL 

Dodano: 1380 dni temu Od: nick Wyświetlony: 1284 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Ziemia żywych trupów - Land of the Dead (2005) Lektor PL
Najpierw była "Noc zywych trupów", po której nadszedł "Świt żywych trupów", a w końcu "Dzień żywych trupów". Zombie jak potworna epidemia opanowały całą ziemię i teraz to jest ich ziemia.Nieliczni żywi ludzie znaleźli schronienie w jednym z niezniszczonych miast, grodząc się od zewnętrznego świata murem i zasiekami. Część z mieszkańców żyje w ekskluzynych apartamentach najwyższego budynku w mieście. Tymczasem ani ta bogata elita, ani tez zwykli ludzie z ulic i domów, rynsztoków i podejrzanych spelun nie mogą czuć się bezpiecznie. Zombie to juz nie bezmyslne potwory żądne krwi i ludzkiego mięsa. Trupy zaczynają się porozumiewać i organizować. Ich celem jest ostatni bastion żywych ludzi.
Ziemia  żywych  trupów  Land  of  the  Dead  2005  Lektor  PL 

Dodano: 1380 dni temu Od: nick Wyświetlony: 2103 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Ziemia potępionych / Forest of the Damned (2005) Napisy PL
Podróżująca samochodem piątka nastolatków na leśnej drodze potrąca kobietę. Jest noc, a ranna potrzebuje pomocy. Podróżnicy nie domyślają się, że właśnie stali się ofiarami zabójczego podstępu. Szukając schronienia dla siebie i ofiary wypadku trafiają do opuszczonej leśniczówki. Nie wiedzą, ze okoliczną puszczę zamieszkują krwiożercze nimfy...
Ziemia  potępionych  Forest  of  the  Damned  2005  Napisy  PL 

Dodano: 1380 dni temu Od: nick Wyświetlony: 1263 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Zejście / Descent, The (2005)
Film Neila Marshalla opowiada losy sześciu dziewczyn, które decydują się na wycieczkę do jaskiń w dzikich rejonach Appalachów. Zawał skalny odcina im drogę powrotu. Muszą odnaleźć inne wyjście. Posuwają się w głąb góry, lecz warunki stają się coraz trudniejsze. Tracą latarki, są obolałe i głodne. Żadna z nich nawet nie .
Zejście  Descent  The  2005 

Dodano: 1380 dni temu Od: nick Wyświetlony: 1243 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Zebra z klasą / Racing Stripes (2005) Dubbing PL
W czasie burzy wędrowny cyrk przypadkiem traci jedną ze swoich najcenniejszych zdobyczy – małą zebrę Pasio (głos - Maciej Stuhr). Ratuje ją znany niegdyś hodowca koni Nolan Walsh, który wraz ze swoją nastoletnią córką Channing prowadzi niewielką farmę w Kansas. Pasio wychowuje się na farmie w gromadzie innych zwierząt, którą stanowią m.in. zgorzkniały kucyk Tadzik, doświadczona przez życie koza Frania, szalony pelikan-obieżyświat Gęś, obdarzony zaiste ptasim móżdżkiem kogut Mędrek, a także duet zakręconych i mocno umuzykalnionych much Bzyk i Bździk. Całe to barwne towarzystwo będzie pomagało Pasiowi spełnić nietypowe jak na zebrę życiowe marzenie wygrać legendarny wyścig najlepszych koni wyścigowych Kentucky Open..
Zebra  z  klasą  Racing  Stripes  2005  Dubbing  PL 

Dodano: 1380 dni temu Od: nick Wyświetlony: 1732 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Ocean strachu 2 / Open Water 2: Adrift (2006) Lektor PL
Grupka znajomych z czasów szkolnych wypływa luksusowym jachtem w dalekie morze. Beztroski relaks upływa im na zabawie i kąpieli w promieniach słońca. Nie przypuszczają, że wkrótce rozpocznie się dramat. Skoczywszy do wody, orientują się, że nie wystawili za burtę drabinki, by wejść z powrotem na pokład. Na jachcie pozostaje tylko malutkie dziecko, niezdolne im w żaden sposób pomóc. Wyczerpanie próbujących się utrzymać na powierzchni niefortunnych imprezowiczów stopniowo daje znać o sobie, jeszcze bardziej – ich desperacja i panika.
Ocean  strachu  2  Open  Water  2  Adrift  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1380 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1018 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Tom i Jerry: Piraci i kudłaci / Tom and Jerry in Shiver Me Whiskers (2006) Dubbing PL
Na belzebuba! Wypłyń na oceany i przeżyj najbardziej piracką przygodę z szalonym kocio-mysim duetem w ich nowym, pełnometrażowym filmie! Zobacz zawadiacką przygodę, w której Tom żegluje pod pokładem statku najgroźniejszego pirata wszystkich mórz: cieszącego się najgorszą sławą Kapitana Reda. Kiedy Tom zmęczony całodniowym szorowaniem pokładu znajduje butelkę z ukrytą mapą skarbów, ma nadzieję, że nareszcie los się do niego uśmiechnie. Jednak jego marzenia o wielkiej fortunie pryskają jak bańka ... mydlana: Tom odkrywa bowiem, że w butelce jest także pasażer na gapę ? Jerry! Biedna mała myszka miała chronić mapę, a teraz dostała się w łapy chciwego kocura! Czy Jerry będzie zmuszony skoczyć w morską otchłań?
Tom  i  Jerry  Piraci  i  kudłaci  Tom  and  Jerry  in  Shiver  Me  Whiskers  2006  Dubbing  PL 

Dodano: 1380 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1198 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Psi kłopot / The Dog Problem (2006) Lektor PL
Solo jest pisarzem, ale ostatnio ma problemy nie tylko z pisaniem. Postanawia więc udać się do specjalisty, na którego wydaje fortunę. Psychiatra zaleca mu, aby w ramach terapii zaopiekował się psem, co ma mu pomóc powrócić do równowagi wewnętrznej. Solo nie potrafi się przyzwyczaić do zajmowania się kimkolwiek poza nim samym, a jego czworonożny przyjaciel przynosi niespodziewane kłopoty, na które składają się piękna pani fotograf, bogaty obsesyjny kolekcjoner psów oraz nadpobudliwy człowiek udzielający pożyczek, który zatrzymuje psa dla okupu. Gdy znika pies zaczyna się komedia pomyłek.
Psi  kłopot  The  Dog  Problem  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1380 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1712 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Anonimowi Pożeracze Ciał / Zombies Anonymous (2006) Lektor PL
Poznajcie Angelę. Jest idealną sąsiadką. Cicha, młoda i piękna. Lecz Angela jest inna…jest martwa! I nie jest jedyna… Wszędzie wokół zmarli powracają do życia. Nie jako krwiożercze bezmyślne stwory, lecz inteligentna, myśląca i zorganizowana grupa społeczna. Świat jednak nie lubi odmieńców i łowcy umarłych planują zagładę, z której żaden zombie nie ujdzie cało. Czy pokojowo nastawieni umarli pozwolą się zniszczyć, czy uwolnią spod kontroli żądzę ludzkiej krwi i stawią opór?
Anonimowi  Pożeracze  Ciał  Zombies  Anonymous  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1380 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1409 | Komentarzy: 0
Brak oceny