Oglądaj Filmy
Filmów 17851 - 17860 z 20970
 
Dom szaleńców / Madhouse (2004) Lektor PL
Przed laty, z oddziału psychiatrycznego Cunningham zbiegł jeden z pacjentów, Bill London. Wydarzenia z tego okresu zaczynają interesować nowego stażystę ośrodka - młodego i ambitnego Clarka. Mężczyzna doznaje niezwykłych wizji, w których widzi małego chłopca. Piętrzące się wątpliwości może pomóc rozwikłać jeden z pacjentów oddziału. Jest nim tajemniczy mężczyzna, który nie chce pokazać swojej twarzy. Mieszka w celi, która dawniej należała do Billa Londona...
Dom  szaleńców  Madhouse  2004  Lektor  PL 

Dodano: 1284 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1196 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Dom latających sztyletów / Shi mian mai fu (2004) Lektor PL
Akcja filmu toczy się w IX wieku w chińskim hrabstwie Feng Tian. Dwaj kapitanowie Leo i Jin mają w ciągu kilku dni uśmiercić nowego przywódcę "Domu latających sztyletów", którego grupa poważnie zagraża skorumpowanej władzy. Stosując metody Robin Hooda -okradając bogatych możnowładców, a następnie oddając łupy biednym, zjednuje sobie chłopów, podżegając ich do buntu przeciw rządowi. Chcąc więc zdusić powstanie w zarodku, generał nakazuje swym kapitanom działanie, dając im wolną rękę. Policjanci planują wykorzystać do tego celu niewidomą tancerkę Mei, która jest podobno córką zabitego niedawno przywódcy "Sztyletów" i zna kryjówkę buntowników. Jednak wraz z rozwojem akcji sytuacja zaczyna się komplikować i nie wszystko jest takie oczywiste jak było na początku. Niektórzy mają swoje tajemnice, którymi niekoniecznie chcą się dzielić z innymi.
Dom  latających  sztyletów  Shi  mian  mai  fu  2004  Lektor  PL 

Dodano: 1284 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1577 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Dirty Dancing 2 / Dirty Dancing: Havana Nights (2004) Lektor PL
Kuba, rok 1958. Amerykańska rodzina przeprowadza się na Kubę, gdzie ojciec Katey Miller otrzymuje intratną posadę. Katey ma 18 lat. W wiek dojrzałości wchodzi w specyficznej, gorącej atmosferze Hawany, stojącej u progu rewolucji. Poznaje Javiera - młodego Kubańczyka, który wprowadza ją w świat kubańskich rytmów. Trafiają do klubu nocnego "La Rosa Negra", do którego chodzą wyłącznie miejscowi i gdzie taniec jest gorętszy od temperatury na zewnątrz. Katey i Javier decydują się wystąpić jako para w najbardziej prestiżowym konkursie tańca na Kubie. Rodzi się między nimi uczucie.
Dirty  Dancing  2  Dirty  Dancing  Havana  Nights  2004  Lektor  PL 

Dodano: 1284 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1347 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Devilman / Debiruman (2004) Lektor PL
Ekranizacja mangi Go Nagai. Opowieśc o nastolatku, który aby zmierzyć się z demonami musi sam połączyć swoje ciało z ciałem demona. Tak powstaje Devilman!
Devilman  Debiruman  2004  Lektor  PL 

Dodano: 1284 dni temu Od: tral Wyświetlony: 421 | Komentarzy: 0
Brak oceny
36 / 36 Quai des Orfevres (2004) Lektor PL
Tytułowe 36 to numer ulicy Quai des Orfevres (Nabrzeże Jubilerów), przy której w Paryżu znajduje się siedziba główna policji. Rządzi w niej komendant Robert Mancini. Pewnego dnia wzywa do siebie dwóch doświadczonych policjantów - Leo Vrinksa (Auteuil), dowódcę komórki do walk ze zorganizowaną przestępczością oraz Denisa Kleina (Depardieu), szefa brygady antyterrorystycznej. Szef stawia sprawę jasno - ten, kto rozbije gang od dawna terroryzujący miasto, zostanie nowym komendantem policji. Zadanie jest bardzo trudne, bo gang, stosując wyjątkowo brutalne metody, napada na opancerzone furgonetki przewożące pieniądze, ale też dlatego, że oznacza walkę na śmierć i życie między dwoma policjantami.
36  36  Quai  des  Orfevres  2004  Lektor  PL 

Dodano: 1284 dni temu Od: tral Wyświetlony: 720 | Komentarzy: 0
Brak oceny
D.E.B.S. (2004) Lektor PL
Grupa specjalna D.E.B.S... Nikt tak naprawdę nie wie co to jest. - czy organizacja paramilitarna, czy forma wywiadu, czy po prostu wyszkolone uwodzicielki... Grunt, że grupa skupia ponętne licealistki wyszkolone do zwalczania najbardziej przebiegłych przestępców.
D.E.B.S  2004  Lektor  PL 

Dodano: 1284 dni temu Od: tral Wyświetlony: 952 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Człowiek w ogniu / Man on Fire (2004) Lektor PL
Były policjant ze specjalnej jednostki antyterrorystycznej - John Creasy przyjeżdża do Meksyku, gdzie zatrudnia się jako ochroniarz dziewięcioletniej Pity Ramos, której bogaci rodzice są pełni obaw. W Meksyku, bowiem panuje plaga porwań, które zazwyczaj kończą się śmiercią porwanego. Z początku, Creasy młodą Pitę traktuje bardzo chłodno i z trudem znosi jej obecność. Dziewczynka jednak szuka w nim przyjaciela. Po pewnym czasie udaje się jej nawiązać bliższy kontakt z Creasym i tak rodzi się ich wielka przyjaźń. John znów staje się szczęśliwy. Niestety, jak wiadomo - szczęście nie trwa wiecznie. Mała Lupita zostaje porwana, a Creasy ciężko ranny. Poprzysięga on zemstę na porywaczach dziewczynki. Stawia wszystko na jedną kartę, staję się człowiekiem bezwzględnym, którego nikt i nic nie jest w stanie powstrzymać.
Człowiek  w  ogniu  Man  on  Fire  2004  Lektor  PL 

Dodano: 1284 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1588 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Człowiek w lustrze - Man in the Mirror (2004) Lektor PL
"Człowiek w lustrze" nawiązuje nieco do filmu "The Jacksons: An American Dream" (1992). Film opowiada o solowej karierze Michaela Jacksona (granego przez Flexa Alexandra) począwszy od rozpadu zespołu rodzinnego "The Jackson 5". Dzieło Allana Moyle opisuje między innymi zbudowanie przez Michaela "Neverland Ranch" (olbrzymi park rozrywki, w Polsce zwany Nibylandią) w hrabstwie Santa Barbara w Kaliforni. Opisane są także jego małżeństwa i rozwody z Lisą Marie Presley oraz Debbie Rowe. Ponadto przedstawione są koncerty: w Bukareszcie (w Rumunii) oraz w Madison Square Garden w Nowym Jorku z września 2001 roku. W filmie zawarte są również kontrowersyjne wątki z życia Jacksona, jak sytuacja, w której piosenkarz wystawia przez balkon hotelu w Berlinie swojego malutkiego syna Prince'a Michaela Jacksona II , czy też zarzuty molestowania dzieci stawiane gwiazdorowi.
Człowiek  w  lustrze  Man  in  the  Mirror  2004  Lektor  PL 

Dodano: 1284 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1000 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Czy pingwiny latają? 2004
Nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi! Wkurzające pingwiny w akcji.
Czy  pingwiny  latają  2004 

Dodano: 1284 dni temu Od: tral Wyświetlony: 900 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Cztery amazonki / Amazones (2004) Lektor PL
Cztery zmęczone życiem mieszkanki Bredy postanawiają dokonać napadu na bank. Każdą z nich kieruje co innego - Sam (Monic Hendrickx) musi utrzymywać bezrobotnego męża, jej przyjaciółka Lot (grana przez Susan Visser) jest rozwiedziona i ma dwójkę małych dzieci, z kolei Reneetje (Georgina Verbaan) samotnie wychowuje małą córeczkę. Ostatnia z nich Kers (Monique van de Ven) niedawno owdowiała i ma problemy finansowe. Napad na bank okazuje się udany, jednak dopiero teraz zaczynają się ich kłopoty, i to bynajmniej nie z policją... Muszą jakoś temu przeciwdziałać - planują zatem kolejny skok.
Cztery  amazonki  Amazones  2004  Lektor  PL 

Dodano: 1284 dni temu Od: tral Wyświetlony: 392 | Komentarzy: 0
Brak oceny