Oglądaj Filmy
Filmów 17851 - 17860 z 21818
 
Blond ambicja / Blonde Ambition (2007) Lektor PL
Śliczna blondynka o imieniu Katie (Jessica Simpson) wiedzie spokojne życie w małym miasteczku w Oklahomie. Jej jedynym marzeniem jest długo wyczekiwany ślub z ukochanym chłopakiem. Kiedy ten wyjeżdża tymczasowo do Nowego Jorku, Jessica postanawia zrobić mu niespodziankę i złożyć niezapowiedzianą wizytę. Niespodzianka jest obustronna, bowiem okazuje się, że ukochany dzieli łoże z pewną brunetką... Załamana Jessica musi sobie jakoś poradzić sama w wielkim mieście. W wyniku zbiegu okoliczności poznaje dwójkę ambitnych pracowników pewnej korporacji (Penelope Ann Miller i Andy Dick). Ta wyrachowana para dąży do zdobycia kierowniczych stołków, a na bezwolne narzędzie do wykonania swoich niecnych planów wybiera Jessicę.
Blond  ambicja  Blonde  Ambition  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1474 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 637 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Blizna 3D / Scar (2007) Lektor PL
Horror na Halloween, który w kinach wyposażonych w projektory cyfrowe wyświetlany będzie w wersji trójwymiarowej 3D. Małe amerykańskie miasteczko. Szesnaście lat po tym, jak młoda dziewczyna zabiła pracownika miejscowej kostnicy, podejrzewanego o dokonanie szeregu morderstw na nastolatkach, znowu dochodzi do serii tajemniczych zbrodni... W roli głównej: Angela Bettis ("Przerwana lekcja muzyki", "Rozterki serca").
Blizna  3D  Scar  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1474 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 817 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Blask Luksusu / Gloss (2007) Lektor PL
Obraz stanowi krytyczne spojrzenie na współczesną Rosję. Młoda, naiwna i niezwykle atrakcyjna Galia (Julija Vysotskaja) pracuje jako szwaczka pod Rostowem nad Donem. Podobnie jak wiele spośród jej rówieśniczek marzy o karierze modelki oraz o tym, by jej twarz znalazła się na okładce popularnego magazynu. Dziewczyna za wszelką cenę chce uniknąć szarego, wypełnionego pracą życia, jakie wiodą jej rodzice. Pewnego dnia postanawia więc wyjechać do stolicy. Oczywiście nie zamierza tam pracować w szwalni ani w fabryce. Galia jest bowiem przekonana, że dzięki ładnej buzi i zgrabnej figurze uda jej się podbić Moskwę. Droga na szczyt jest pełna wyrzeczeń i rozczarowań, jednak niedoświadczonej prowincjuszce sprzyja szczęście. Jej upór i ambicja, a także pomoc przyjaciela z rodzinnych stron
Blask  Luksusu  Gloss  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1474 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 531 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Biohazard X / The Men Who Fell (2007) Lektor PL
Wielka korporacja składa dwóm skazańcom propozycję nie do odrzucenia. W zamian za wolność i bogactwo mają dostać się na zniszczoną Ziemię, odnaleźć podziemny kompleks przemysłowy i odzyskać tajne informacje. Do tej pory jednak nikomu nie udało się powrócić z planety...
Biohazard  X  The  Men  Who  Fell  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1474 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 457 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Billy i Mandy: Zemsta Boogeymana / Billy & Mandy`s Big Boogey Adventure (2007) Lektor PL
Ponury zostaje wezwany przed Podziemny Sąd za nadużywanie mocy swojej kosy. Wraz z głupkowatym Billym, cyniczną, okrutną Mandy i strachliwym Irwinem zostają skazani na banicję. Wyrok ma wykonać Boogeyman - szkolny rywal Żniwiarza oraz nieudolny straszyciel dzieci. Kiedy dowiadują się, że Boogey chce wykraść Dłoń Horroru - starożytny artefakt tworzący jego posiadacza najstraszniejszym na świecie, postanawiają go w tym uprzedzić.
Billy  i  Mandy  Zemsta  Boogeymana  Billy  Mandy  s  Big  Boogey  Adventure  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1474 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 580 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Bill / Meet Bill (2007) Lektor PL
Tytułowy Bill (Aaron Eckhart) to mężczyzna, którego męczy praca i małżeństwo. Załamuje się całkowicie gdy okazuje się, że jego żona ma romans. Przypadkiem jednak poznaje nastolatka, dla którego staje się wzorem do naśladowania, a znajomość ta daje mu siłę na powrót do normalności.
Bill  Meet  Bill  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1474 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 551 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Bezbożnik / The Ungodly (2007) Lektor PL
Pewnej nocy fotograf nieświadomie uwiecznia morderstwo dokonane przez seryjnego zabójcę. Od tej pory jego pasją stanie się dokumentowanie dokonań mordercy.
Bezbożnik  The  Ungodly  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1474 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 642 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Bernard i Doris / Bernard and Doris (2007) Lektor PL
Film oparty na prawdziwej historii Doris Duke (potentatki przemysłu papierosowego) i jej irlandzkiego kamerdynera - homoseksualisty Bernarda Lafferty'ego, który po śmierci Doris w 1993 roku został jej jedynym spadkobiercą i odziedziczył fortunę wartą ponad miliard dolarów.
Bernard  i  Doris  Bernard  and  Doris  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1474 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 356 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Ben 10: Wyścig z czasem (2007) Lektor PL
Ben po wakacjach musi wrócić do życia zwykłego chłopca. Jednak w domu dzieje się coś dziwnego. Ben spotyka Eona, kosmitę który potrafi podróżować w czasie. Chłopiec odkrywa inne znaczenie Omnitrixa. Eon chce odnaleźć Uścisk Armagedonu, aby otworzyć wrota do jego wymiaru i opanować świat. Okazuje się, że do użycia uścisku, potrzebny jest mu Omnitrix.
Ben  10  Wyścig  z  czasem  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1474 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1577 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Ben 10 Tajemnica Omnitrixa (2007) Dubbing PL
Doktor Animo skonstruował bombę DNA. Podczas niszczenia jej (1 wersja – Inferno; 2 wersja – Szybcior; 3 wersja – Gała) przez Bena, Omnitrix ustawia się na tryb samozniszczenia. Ma to dodatkowo moc zniszczenia całego wszechświata. Teraz Ben musi odnaleźć twórcę Omnitrixa, Azmutha (który jest Szarą Materią); tylko on może wyłączyć ten tryb. Benowi w dotarciu do niego pomagają Gwen, Tetrax (który w kreskówce wystąpił jako Hoveboard), jego pomocnik Gluto i pomocnica Azmutha – Myaxx. Podczas podróży po kosmosie cała piątka będzie musiała się zmierzyć z przeszkodami, a mianowicie Vilgaxem, potem w Omnitrixie pojawi się nowy kosmita – Największy.
Ben  10  Tajemnica  Omnitrixa  2007  Dubbing  PL 

Dodano: 1474 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 871 | Komentarzy: 0
Brak oceny