Oglądaj Filmy
Filmów 17851 - 17860 z 21616
 
Porzuceni / The Abandoned (2006) Napisy PL
Amerykańska producentka filmowa wraca do rodzimego kraju, Rosji, gdzie w dziwnych okolicznościach znaleziono zwłoki jej matki. Nie znała jej, ponieważ jako dziecko została adoptowana przez Amerykanów. Jedynym śladem to opowieści, co się stało jest stara, opustoszała górska farma, należąca do jej biologicznych rodziców. Będąc jedyną spadkobierczynią, dziedziczy tę farmę. Jednak nikt z okolicznych mieszkańców nie chce jej tam zabrać, gdyż uważają, że farma jest... przeklęta. Tylko jeden człowiek zgadza się ja tam zabrać. Kiedy tam dojeżdżają mężczyzna tajemniczo znika. Odkrywa, że kogoś innego na posesji. Mężczyznę o imieniu Boris, który twierdzi, że pojawił się tu z tego samego powodu, co ona. Zaczynają się pojawić ich własne duchy.
Porzuceni  The  Abandoned  2006  Napisy  PL 

Dodano: 1378 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 627 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Klub samobójców / El club de los suicidas (2006) Lektor PL
Pewnej bezsennej nocy trzech obcych sobie mężczyzn postanawia popełnić samobójstwo. Każdy z innego powodu. Jeden został zdradzony przez żonę, drugi zbankrutował, trzeci na skutek otyłości nie może prowadzić życia, jakie sobie wymarzył. Wszyscy uczestniczą w terapii, która nie przynosi oczekiwanych rezultatów. I wtedy cała trójka odkrywa niezwykłą książkę "Klub samobójców" Roberta Louisa Stevensona. Po jej lekturze jednomyślnie stwierdzają, że potrzebny jest ktoś, kto ułatwi im realizację samobójczych planów. Wzorując się na opowieści szkockiego autora, mężczyźni spotykają się raz w tygodniu i grając w karty, typują, kto umrze i kto mu w tym pomoże. Szybko okazuje się, że zabijanie wcale nie jest łatwiejsze od samobójstwa. Inspirowana opowiadaniem Roberta Louisa Stevensona
Klub  samobójców  El  club  de  los  suicidas  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1378 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1318 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Zbuntowany / The Rebel (2006) Lektor PL]
Rok 1920. Wietnam staje się kolonią francuską. Fala antyfrancuskicg powstań zalewa kraj. W odpowiedzi okupanci zatrudniają agentów, aby niszczyć i śledzić rebeliantów. Film nawiązuje do podróży Le Van Cuonga, który po zabójstwie ważnego Francuza, ma odnaleźć i zabić przywódcę ruchu oporu. Cuong spotyka Vo Thanh Thuy - córkę lidera rebeliantów. Kierownik Cuonga zamierza wykorzystać Thuy do odnalezienia jej ojca, lecz Le Van Cuong zaczyna coś do niej czuć.
Zbuntowany  The  Rebel  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1378 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 543 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Grbavica (2006) Lektor PL
Opowieść o współczesnej, niepełnej rodzinie i jednocześnie poruszające studium "pamięci i zapomnienia" o cierpieniu, o bólu, o niemożności pogodzenia się z doznanymi krzywdami ofiar wojny na Bałkanach. Film przypomina jeden ze wstydliwych epizodów tej wojny - gwałty dokonywane przez serbskich żołnierzy na więzionych w obozach bośniackich kobietach. Wdowa po bośniackim żołnierzu, Esma (Mirjana Karanović), mieszka wraz z nastoletnią córką Sarą (Luna Mijović) w jednej z dzielnic Sarajewa, Grbavicy. Nazwa dzielnicy Sarajewa, która posłużyła za tytuł pełnometrażowego debiutu Jasmili Zbanic, prowokuje szereg niepokojących skojarzeń. Grbavica. Słowo, które wywołuje obrazy cmentarzyska, zbiorowej mogiły, rozkopanego grobu.
Grbavica  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1378 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1269 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Jedna noc z królem / One night with the king (2006) Lektor PL
Epicka opowieść o młodej, żydowskiej dziewczynie, która pochodząc z najniższych warstw społecznych, dzięki licznym "zbiegom okoliczności" zdobywa serce króla Xerxesa i staje się biblijną Esther, królową Persji. Musi jednak dokonać wyboru między tym wymarzonym losem a pójściem na ratunek własnego ludu, zagrożonego przez ludobójcze plany pierwszego ministra
Jedna  noc  z  królem  One  night  with  the  king  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1378 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1236 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Jej pierwszy raz / Mini's First Time (2006) Lektor PL
Zdesperowana, pragnąca się uwolnić od swojej pijącej i niekochanej matki Diane, piękna i intrygująca Mimi uwodzi swojego ojczyma Martina (Baldwin) i niebawem nakłania go do sadystycznego planu, aby ze swojej matki zrobić obłąkaną. Ale ich konspiracja wkrótce doprowadza do morderstwa. Kiedy John Garson, młody detektyw, zaczyna badać sprawę, Martin i Mini zaczynają odwracać się od siebie.
Jej  pierwszy  raz  Mini's  First  Time  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1378 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1077 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Córka Mikołaja / Santa Bab (2006) Lektor PL
Mary Class jest odnoszącą sukcesy kobietą biznesu. Nie jest jednak zwyczajną osobą, łączą ją bowiem więzy krwi ze Świętym Mikołajem, którego jest córką. Tuż przed świętami jej ojciec choruje. W tej sytuacji Mary nie pozostaje nic innego, jak wyjechać na Biegun Północny i przejąć obowiązki Św. Mikołaja, jemu zaś pozostawiają swoje. Przy okazji Mary wprowadza kilka innowacyjnych rozwiązań do pracy swojego ojca.
Córka  Mikołaja  Santa  Bab  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1378 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1089 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Zabawy z piłką / Dodgeball: A True Underdog Story (2004) Lektor PL
Zwariowana komedia o grupie amatorów, którzy postanawiają wystartować w turnieju zawodowców. W rolach głównych: Ben Stiller ("Nadchodzi Polly", "Poznaj mojego tatę") i Vince Vaughn ("Swingers", "Psychol"). Ogromny sukces kasowy w USA - 30 milionów dolarów wpływów w ciągu pierwszego weekendu wyświetlania!
Zabawy  z  piłką  Dodgeball  A  True  Underdog  Story  2004  Lektor  PL 

Dodano: 1378 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1556 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Głosy ciemności / In a Dark Place (2006) Lektor PL
Dwoje niewinnych dzieci o duszach pogrążonych w ciemności. Niewinne buzie dzieci skrywają czasem najmroczniejsze tajemnice. Mroczny horror nawiązujący do najlepszych tradycji gatunku. Anna, młoda dziewczyna o tajemniczej przeszłości przyjmuje pracę guwernantki dwojga osieroconych dzieci z bogatej rodziny. Praca wiąże się z koniecznością zamieszkania w ogromnym domu rodziny. Anna jest przekonana, że wreszcie znalazła spokojną przystań. Nie podejrzewa nawet jak bardzo się myli. Wkrótce jej podopieczni – Miles i Flora, wyjawią jej pewną niewygodną rodzinną tajemnicę. Otóż poprzednia guwernantka i służący utonęli w dziwnych okolicznościach. Anna z przerażeniem odkryje, że duchy zmarłych próbują kontaktować się z naszym światem za pośrednictwem Milesa i Flory.
Głosy  ciemności  In  a  Dark  Place  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1378 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 913 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Czytaj i płacz / Read It and Weep (2006) Dubbing PL
Jamie Bartlett (Kay Panabaker) jest bardzo nieśmiałą marzycielką, która prowadzi własny, tajemniczy dziennik. Zapisuje w nim swoje przemyślenia na temat przyjaciół, rówieśników, czy szkoły. Przyjmuje w nim imię Isabell (Danielle Panabaker), obdarzając wymyśloną przez siebie postać cechami, których sama nie posiada. Tam jest przebojową dziewczyną, pełną wdzięku, bez trudu zyskuje sympatię kolegów, staje się gwiazdą swojej szkoły. Kiedy w niewyjaśnionych okolicznościach część jej prywatnego dziennika zostaje opublikowana, zyskuje ona jeszcze większą popularność, a pod jej wpływem, przeistacza się w Isabell.
Czytaj  i  płacz  Read  It  and  Weep  2006  Dubbing  PL 

Dodano: 1378 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1695 | Komentarzy: 0
Brak oceny