Oglądaj Filmy
Filmów 17851 - 17860 z 21588
 
Pinokio, przygoda w przyszłości (2006) Lektor PL
Futurystyczna adaptacja klasycznej powieści dla dzieci pióra Carla Collodiego. Jest rok 3000. Słynny wynalazca Gepetto bardzo chciałby mieć syna. Konstruuje Pinokia, małego robota, który potrafi śmiać się, rozmawiać, tańczyć i śpiewć. Ma też marzenie - pragnie zostać prawdziwym chłopcem... Gepetto postanawia spełnić życzenie swego mechanicznego synka
Pinokio  przygoda  w  przyszłości  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1376 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 2108 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Drużyna Buddiego / Air Buddies (2006) Napisy PL
Urocze psiaki powracają! Pieskie życie jeszcze nigdy nie było tak zabawne! Wyobraź sobie futerkowe połączenie Beethovena i Kevina samego w domu - nadciągają podniebne szczeniaki!Kochające wszelaki sport psy tym razem muszą poradzić sobie z niewolą. Kiedy tata Buddy i mama Molly zostają porwani, ich los leży w łapkach pięciu uroczych i nicpotych szczeniąt. Zobacz jak rozkoszne maluchy radzą sobie na wolności! Przeżyj wielką przygodę, którą pokocha cała Twoja rodzina!
Drużyna  Buddiego  Air  Buddies  2006  Napisy  PL 

Dodano: 1376 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1146 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Ogród / The Garden (2006) Lektor PL
Sam (Adam Taylor Gordon) jest młodym chłopcem z dużymi problemami: śnią mu się koszmary, okalecza się. Właśnie został wypuszczony ze szpitala dla chorych umysłowo. Kiedy on i jego leczący się z nałogu alkoholowego ojciec (Brian Wimmer) są zmuszeni zostać na ranczu należącym do tajemniczego Bena Zachary'ego (Lance Henriksen), koszmary Sama okazują się aż nazbyt prawdziwe. Na tym spokojnym odludziu grasują umarli. Zło rośnie w siłę, pragnąc dopełnić przerażającej przepowiedni o apokalipsie.
Ogród  The  Garden  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1376 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 696 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Połowiczny rozpad Timofieja Bierezina / The Half Life of Timofey Berezin (2006) Lektor PL
Film oparty na opowiadaniu Kena Kalfusa "PU-239". Timofiej, pracownik elektrowni atomowej pod Moskwą, staje się ofiarą napromieniowania, w wyniku którego nie pozostaje mu już wiele dni życia. Gdy umrze, jego żona Marina i synek pozostaną bez środków do życia. Timofiej postanawia zapewnić im bezpieczną przyszłość poprzez wykradzenie z elektrowni plutonu PU-239. Z niebezpiecznym materiałem udaje się do stolicy, by dokonać targu na czarnym rynku. Spotyka tam gangstera Shiva, który obiecuje mu pomóc w dotarciu do mafii zainteresowanej zakupem plutonu. Wkrótce okazuje się, że chęć sprzedaży tak niebezpiecznego ładunku doprowadzi Timofieja i Shiva do sytuacji bez wyjścia...
Połowiczny  rozpad  Timofieja  Bierezina  The  Half  Life  of  Timofey  Berezin  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1376 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1194 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Poślubiona / Vivah (2006) Lektor PL
Poonam (Amrita Rao) straciła rodziców jako dziecko. Została wychowana przez wujka Krishnę Kanta (Alok Nath) i ciocię Ramę (Seema Biswas). Rama całe życie odtrącała ją , zazdrosna o to, że Poonam jest ładniejsza od jej córki Rajni (Amrita Prakash). Wujek wielką miłością próbował jej to wynagrodzić. Poonam osiąga już wiek w którym należy wydać ją za mąż. Przyjaciel rodziny jubiler Bhagat-ji (Manoj Joshi) aranżuje jej małżeństwo z młodszym synem Harisha Chandry (Anupam Kher) - Premem (Shahid Kapoor). Młodzi poznają się podczas wizyty rodzinnej, i mimo że podczas ich krótkiej rozmowy sam na sam zamieniają ze sobą niewiele słów, obojgu sama wymiana spojrzeń wystarcza, aby zgodzić się na małżeństwo.
Poślubiona  Vivah  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1376 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1449 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Śnięty Mikołaj 3: Uciekający Mikołaj (2006) Lektor PL
Zbliżają się święta, na które Scott Calvin zaprasza swoich teściów (Ann-Margret i Alan Arkin). Ta gwiazdka będzie jednak bardzo wyjątkowa! Nie tylko umożliwi ona Scottowi wyjście z roli, którą piastuje od dobrych kilku lat, co więcej, właśnie tego roku podstępny Jack Frost (Martin Short) zrealizuje swój plan zamrożenia świąt i całej planety! To będą bardzo zimne święta. Czy Scott podejmie się z powrotem swojej roli? Czy uda mu się uratować Święta?
Śnięty  Mikołaj  3  Uciekający  Mikołaj  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1376 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1208 | Komentarzy: 0
Brak oceny
W rytmie hip-hopu 2 / Save the Last Dance 2 (2006) Lektor PL
Sara Johnson (Izabella Miko), dziewczyna z przedmieścia Chicago uczęszcza do Julliard i dąży do zrealizowania swoich marzeń o zostaniu profesjonalną baletnicą. W prestiżowej akademii w Nowym Jorku, Sara musi udowodnić sobie i innym, że jest wystarczająco dobra by konkurować z innymi gwiazdami w świecie baletu. Monique Delacroix (Jacqueline Bisset), idolka I nauczycielka Sary chce by jej uczennica należała do najlepszych. Staje się dla Sary drugą matką. Kiedy Sara poznaje Miles’a (Columbus Short), młodego wykładowcę, który ma na nią wielki wpływ, dziewczyna zaczyna się zastanawiać czy ścieżka którą podąża jest właściwa...
W  rytmie  hip-hopu  2  Save  the  Last  Dance  2  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1376 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 616 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Spadaj! / Stick It (2006) PL
Ojciec Haley Graham (Missy Peregrym), po serii jej wyskoków i konfliktów z prawem, nie ma już najmniejszego pomysłu na to, jak utrzymać córkę w ryzach. A dziewczyna naprawdę ma fantazję! Gdy jej ostatni wybryk ponownie kończy się przed sądem, ten orzeka, że ma się stawić w renomowanej Akademii Gimnastyki Vickermana. Instytucja to nie dość, że legendarna i prestiżowa, lecz również słynąca z iście militarnego rygoru. To środowisko Haley zna aż za dobrze – niegdyś, z całkiem niezłymi ... wynikami, ćwiczyła w drużynie juniorek. Tak więc powraca do rzeczywistości pełnej rywalizacji, kompromisów i zasad… Jednak jej marna reputacja jest szybsza i dociera do szkoły na długo przed nią samą. Ferment, który Haley wprowadza do drużyny, stara się załagodzić trener – Burt Vickerman
Spadaj  Stick  It  2006  PL 

Dodano: 1376 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1259 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Wygraj randkę - Win a Date with Tad Hamilton! (2004) Lektor PL
Rosalee Futch pracuje w miejskim supermarkecie wraz z grupą oddanych przyjaciół. Dziewczyna podkochuje się w filmowym gwiazdorze Tadzie Hamiltonie, który grywa głównie w ckliwych, romantycznych komediach. Pewnego dnia Rosalee dla zabawy postanawia wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest randka z ulubionym aktorem. Dziewczyna wygrywa konkurs i spędza romantyczny weekend w towarzystwie swojego ulubieńca.
Wygraj  randkę  Win  a  Date  with  Tad  Hamilton  2004  Lektor  PL 

Dodano: 1376 dni temu Od: tral Wyświetlony: 2254 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Wszyscy święci! / Saved! (2004) Lektor PL
Mary i jej najlepsza przyjaciółka Hilary rozpoczynają właśnie ostatni rok nauki w chrześcijańskim liceum. Dziewczyny rozpiera żarliwa religijność, chęć naprawy świata i nawracania zagubionych duszyczek. Pewnego dnia chłopak Mary, z którym wiąże ją rzecz jasna jedynie platoniczne uczucie, zwierza się jej, że jest gejem. Wstrząśnięta Mary doznaje wizji, w której ukazuje się Jezus i powierza dziewczynie misję uratowania nieszczęśnika. Mary z pełnym zaangażowaniem stara się wyprowadzić zagubionego młodzieńca na drogę ku normalności, co kończy się nieoczekiwaną ciążą.
Wszyscy  święci  Saved  2004  Lektor  PL 

Dodano: 1376 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1009 | Komentarzy: 0
Brak oceny