Oglądaj Filmy
Filmów 17851 - 17860 z 20147
 
Kieł / Kynodontas (2009) Napisy PL
Ojciec i matka mieszkają wraz z trójką dzieci w domu na obrzeżach miasta. Dom otoczony jest wysokim płotem. Dorosłe dzieci nigdy jeszcze nie wyszły poza teren posiadłości. Ich edukacja, rozrywka i ćwiczenia fizyczne są pod ścisłą kontrolą rodziców, bez jakiegokolwiek kontaktu ze światem zewnętrznym. Jedyną osobą z zewnątrz, która ma prawo wejść do tego domu, jest Christina. Ojciec zaprasza ją, by poskromić seksualne ciągoty syna. W „laboratoryjnych” warunkach reżyser umieszcza metaforyczną historię ze społeczno-politycznym przesłaniem o niebezpieczeństwach związanych z odcięciem się od świata, tak jednostek jak i narodów.
Kieł  Kynodontas  2009  Napisy  PL 

Dodano: 1159 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1348 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Rosja 88 / Rossiya 88 (2009) Lektor PL
Grupa skinheadów pod nazwą " Rosja 88" kręci agitacyjne filmiki w celu zamieszczenia ich w internecie. Przy okazji kamera filmuję również życie grupy oraz fakt, jak ludzie zaczynają akceptować działania grupy skinheadów, jak stopniowo przyzwyczajają się do nich i z czasem przestają zwracać na nich uwagę. Przewodnik grupy - Sztyr dowiaduje się, że jego siostra spotyka się z chłopakiem pochodzenia gruzińskiego. Rodzinna historia przeradza się w tragedię. Kamera towarzyszy bohaterom do samego końca.
Rosja  88  Rossiya  88  2009  Lektor  PL 

Dodano: 1159 dni temu Od: tral Wyświetlony: 402 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Krew / Macabre / Rumah Dara (2009) Napisy PL
Grupa sześciu przyjaciół podczas wspólnej wycieczki spotykają dziwną dziewczynkę o imieniu Maya. Grupa postanawia odprowadzić dziecko do jej domu w lesie. Po przybyciu na miejsce okazuje, że rodzina dziewczynki nie należy do normalnych - dla szóstki przyjaciół zaczyna się krwawy koszmar...
Krew  Macabre  Rumah  Dara  2009  Napisy  PL 

Dodano: 1159 dni temu Od: tral Wyświetlony: 328 | Komentarzy: 0
Brak oceny
America (2009) Lektor PL
Szesnastolatek o imieniu America (Philip Johnson) miał bardzo trudne dzieciństwo. Chłopak wielokrotnie zmieniał domy i rodziny zastępcze, padł też ofiarą molestowania seksualnego. Obecnie uczęszcza na terapię prowadzoną przez psycholog Maureen Brennan (Rosie O\'Donnell). Kobieta pomaga mu uporać się z traumatycznymi doświadczeniami i bolesnymi wspomnieniami związanymi z dorastaniem z uzależnioną od narkotyków matką, Susaną (Toya Turner), a także z częstymi zmianami domów zastępczych.
America  2009  Lektor  PL 

Dodano: 1159 dni temu Od: tral Wyświetlony: 426 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka (2009) Lektor PL
Animowany film zrealizowany na podstawie książki dla dzieci. Głównym bohaterem jest małpka o imieniu George. Przygody, które spotykają małpkę zaspokajają ciekawość dzieci i mają przy okazji dydaktyczny charakter. Will Ferrell użycza głosu postaci Człowieka w Żółtym Kapeluszu, czyli przyjaciela i opiekuna Ciekawskiego George'a.
Ciekawski  George  Małpiszon  i  Gwiazdka  2009  Lektor  PL 

Dodano: 1159 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1382 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Klopsiki i inne zjawiska pogodowe / Cloudy with a Chance of Meatballs (2009) Napisy PL
Akcja dzieje się w małym miasteczku Chewandswallow, gdzie spadający z nieba deszcz przybiera formę soku lub zupy, śnieg jest pysznym ziemniaczanym puree albo spaghetti, a grad to smacznie wysmażone hamburgery. Mieszkańcy Chewandswallow bardzo chwalą sobie ten sposób zaopatrywania w żywność, aż do momentu, w którym pewien naukowiec, próbując rozwiązać problem światowego głodu, sprawia, że potrawy zaczynają spadać z nieba w ogromnych ilościach
Klopsiki  i  inne  zjawiska  pogodowe  Cloudy  with  a  Chance  of  Meatballs  2009  Napisy  PL 

Dodano: 1159 dni temu Od: tral Wyświetlony: 381 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Madagwiazdka / Merry Madagascar (2009) Napisy PL
Zwierzaki chcą w końcu wyrwać się z Madagsakaru do Nowego Jorku. Budują w tym celu balon, ale lemury pod wodzą Juliana zestrzeliwują ich. Dochodzi również do "obrony" wyspy przed czerwonym goblinem, w wyniku której zostaje on zestrzelony przez Marty'ego. Okazuje się, że był to Święty Mikołaj, który w wyniku wypadku traci pamięć. Zwierzaki w poczuciu winy postanawiają mu pomóc i rozdać świąteczne prezenty za niego. Czy im się uda?
Madagwiazdka  Merry  Madagascar  2009  Napisy  PL 

Dodano: 1159 dni temu Od: tral Wyświetlony: 704 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Milość z przedszkola 2 / Zweiohrküke (2009) Napisy PL
Anna i Ludo - dwa lata pózniej, powrócila szara codziennosc. Gdy Ludo spotyka swoja dawna milosc, Anna zaczyna robic sie zazdrosna... i slusznie! Ludo rozpaczliwie broni sie przed wszelkimi próbami kontroli. Na domiar zlego pojawia sie byly chlopak Anny...
Milość  z  przedszkola  2  Zweiohrküke  2009  Napisy  PL 

Dodano: 1159 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1305 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Gwiazda Kopernika (2009) Dubbing PL
Gdy Mikołaj ma dziesięć lat w jego domu w Toruniu pojawia się niderlandzki astrolog Paul van de Volder i przepowiada mu wielką przyszłość. Chłopiec, by poznać szczegóły, zaczyna interesować się gwiazdami. Kibicuje mu w tym jego ojciec. Po jego śmierci Mikołaj nie załamuje się. Po jakimś czasie rozpoczyna studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. I tu ponownie pojawia się Paul van de Volder. Rozpoczyna się walka o duszę Mikołaja. Z jednej strony jest szarlatan astrolog, z drugiej Wojciech z Brudzewa i inni profesorowie Uniwersytetu Krakowskiego. Młody Mikołaj poznaje tajniki nieba. Astrologia walczy z astronomią. Z wątpliwości i pytań rodzi się odkrycie, odkrycie zrazu niepewne, ale po studiach we Włoszech nie pozostawiające żadnych wątpliwości. Zanim jednak to nastąpi w Rzymie młody Mikołaj po raz ostatni będzie musiał zmierzyć się ze swym antagonistą. Postać znanego na całym świecie astronoma, wielkiego odkrywcy i człowieka, który zmienił nasz sposób patrzenia na nasze miej...
Gwiazda  Kopernika  2009  Dubbing  PL 

Dodano: 1159 dni temu Od: tral Wyświetlony: 391 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Rok pod psem / A Dog Year (2009) Lektor PL
Jon Katz jest pisarzem, który zmaga się z kryzysem wieku średniego i trwającą od pewnego czasu niemocą twórczą. Na domiar złego zostawiła go żona, z którą kontaktuje się wyłącznie za pomocą telefonicznej sekretarki. Pewnego dnia ten sfrustrowany życiem mężczyzna przygarnia psa, bardziej szalonego i dziwacznego niż on sam.
Rok  pod  psem  A  Dog  Year  2009  Lektor  PL 

Dodano: 1159 dni temu Od: tral Wyświetlony: 384 | Komentarzy: 0
Brak oceny