Oglądaj Filmy
Filmów 61 - 70 z 20922
 
Tyrant Sezon 1 Odcinek 2
Fabuła serialu „Tyrant online„opowiadać będzie o amerykańskiej rodzinie, która z powodów służbowych musi przenieść się na Bliski Wschód. Bassam „Barry” Al Fayeed (Adam Rayner), młodszy syn dyktatora narodu pogrążonego w wojnie, wraca po 20 latach do swojej ojczyzny. Towarzyszy mu żona (Amerykanka) oraz dzieci. Wspólnie przylatują oni na ślub bratanka Al Fayeeda. Niechętny powrót Barry’ego do ojczyzny prowadzi do dramatycznego zderzenia kultur, gdy główny bohater bez swojej wiedzy zostaje wmieszany w rodzinną i narodową politykę.
Tyrant  Sezon  1  Odcinek  2 

Dodano: 26 dni temu Od: online Wyświetlony: 228 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Chasing Life Sezon 1 Odcinek 4
Chasing Life online Dwudziestoparoletnia April (Italia Ricci), to inteligentna, bystra i ambitna dziennikarka. Chcąc wypracować sobie drogę do kariery w jednej z bostońskich gazet, stara się zaimponować swojemu zawziętemu redaktorowi. W chwilach gdy nie goni za najnowszym tematem, próbuje pogodzić aspiracje zawodowe z życiem rodzinnym, poświęcając czas trzem bliskim jej kobietom – owdowiałej matce Sarze (Mary Page Keller), zbuntowanej siostrze Brennie (Haley Ramm) oraz babci Emmie (Rebecca Schull). Kiedy wszystkie jej sprawy zaczynają się wreszcie układać jak należy, April dowiaduje się, że ma raka.
Chasing  Life  Sezon  1  Odcinek  4 

Dodano: 26 dni temu Od: online Wyświetlony: 237 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Kamuflaż (Covert Affairs) Sezon 5 Odcinek 2
Kamuflaż (Covert Affairs) online Główną bohaterką jest Annie Walker (Piper Perabo), która niespodziewanie zostaje awansowana na agentkę CIA pracującą w terenie. W nowej rzeczywistości pomaga jej się odnaleźć niewidomy współpracownik – Auggie Anderson (Christopher Gorham). Ich bezpośrednią przełożoną, a także szefową Domestic Protection Division jest wiecznie zazdrosna o swojego męża i zarazem szefa Arthura (Peter Gallagher), Joan Campbell (Kari Matchett). Nieoczekiwany transfer przystojnego Jai’a Wilcoxa (Sendhil Ramamurthy) do jej działu wzbudza nie tylko jej podejrzliwość. Annie choć za dnia agentka CIA, dla rodziny i najbliższej siostry Danielle (Anne Dudek) uchodzi za pracownicę muzeum.
Kamuflaż  Covert  Affairs  Sezon  5  Odcinek  2 

Dodano: 26 dni temu Od: online Wyświetlony: 179 | Komentarzy: 0
Brak oceny
ananowy Doktor (Royal Pains) Sezon 6 Odcinek 4
Bananowy Doktor (Royal Pains) to opowieść o losach lekarza Hanka Lawsona, który pracuje na ostrym dyżurze w jednym z Nowojorskich szpitali. Pewnego razu zostaje niesłusznie oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci jednego z wpływowych dobroczyńców szpitala, Hank zostaje zwolniony, dopada go załamanie i całymi dniami ogląda brazylijskie telenowele obżerając się przy tym fast foodami, żeby było milej rzuca go narzeczona. Na ratunek pospiesza mu jego młodszy brat Evan, z wykształcenia księgowy, i razem wyruszają na weekend do Hamptons, miejsca gdzie żyją jedni z najbogatszych ludzi w stanach.
ananowy  Doktor  Royal  Pains  Sezon  6  Odcinek  4 

Dodano: 26 dni temu Od: online Wyświetlony: 145 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Słodkie kłamstewka / Pretty Little Liars - Sezon 5 Odcinek 4
Serial opowiada historię grupki nastolatek. Jedna z dziewczyn ginie w niewyjaśnionych okolicznościach... po roku reszta przyjaciółek zaczyna od niej dostawać dziwne wiadomość... zza grobu. Okazuje się, że dziewczyny ukrywają straszliwą tajemnice...
Słodkie  kłamstewka  Pretty  Little  Liars  Sezon  5  Odcinek  4 

Dodano: 26 dni temu Od: online Wyświetlony: 1137 | Komentarzy: 0
Brak oceny
The Fosters Sezon 2 Odcinek 3
Akcja serialu "The Fosters" skupia się na Stef i Lenie Foster, które są parą. Razem wychowują biologicznego syna i kilkoro adoptowanych dzieci. Kiedy Lena decyduje się przygarnąć Callie, problematyczną nastolatkę, jej destruktywne działania wywracają ich życie do góry nogami.
The  Fosters  Sezon  2  Odcinek  3 

Dodano: 26 dni temu Od: online Wyświetlony: 189 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Switched at Birth Sezon 3 Odcinek 14
Bay Kennish, nastolatka z zacięciem artystycznym, jest wraz z bratem Toby m wychowywana w bogatej dzielnicy przez Kathryn, gospodynię domową i byłego zawodowego gracza w baseball, Johna. Po zajęciach z biologii dotyczących grup krwi, Bay postanawia sprawdzić, dlaczego jej grupa krwi różni się od rodziców. Kiedy Kennishowie potwierdzają, że Bay nie jest z nimi biologicznie spokrewniona, dowiadują się, że w szpitalu ich córka została przypadkowo zamieniona z innym noworodkiem…
Switched  at  Birth  Sezon  3  Odcinek  14 

Dodano: 26 dni temu Od: online Wyświetlony: 122 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak - Sezon 4 Odcinek 2
Teen Wolf odcinek online Scott McCall jest zwykłym uczniem, który niczym się nie wyróżnia. Ma lekko zwariowanego przyjaciela Stilesa i wydaje się, że więcej mu tak naprawdę nie potrzeba. Pewnego dnia, Scott za sprawą ataku w lesie zmienia się – staje się popularny, wysportowany…. nikt jednak nie wie, że za tym wszystyje się mroczna tajemnica.
Teen  Wolf  Nastoletni  Wilkołak  Sezon  4  Odcinek  2 

Dodano: 26 dni temu Od: online Wyświetlony: 227 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Piękna i Bestia / Beauty and the Beast - Sezon 2 Odcinek 21
W „Beauty and the Beast (Piękna i Bestia) odcinek online” Kristin Kreuk wciela się w Catherine Chandler – policyjną detektyw, która była świadkiem morderstwa swojej matki lata temu. Pamięta również „bestię”, która zaatakowała mordercę jej matki i przy okazji uratowała jej życie. W pilotowym odcinku Catherine odkrywa tożsamość „bestii”. Jest to Vincent Keller – były żołnierz, na którym przeprowadzano eksperymenty naukowe. Bohaterka odnajduje go po to, by ostatecznie wyjaśnić sprawę swojej matki.
Piękna  i  Bestia  Beauty  and  the  Beast  Sezon  2  Odcinek  21 

Dodano: 28 dni temu Od: online Wyświetlony: 639 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Wrogie niebo / Falling Skies - Sezon 4 Odcinek 2
Wrogie niebo (Falling Skies) odcinek online Serial opowiada o inwazji kosmitów na Ziemię. Podczas niespodziewanego ataku, spora część ludzkości ginie. Ci, którzy przetrwali zawiązują grupy ruchu oporu. Na czele jednej z grup, zwanej Second Mass, staje Tom Mason – profesor historii z Bostonu. Jego żona zginęła podczas pierwszego ataku obcych, a jeden z trzech synów – czternastoletni Ben, został złapany i uwięziony. Serial ukazuje determinację ocalałych po ataku obcych ludzi, którzy każdego dnia wytrwale walczą z przeważającymi siłami wroga i nawet w najtrudniejszych okolicznościach nie tracą ludzkiego ducha.
Wrogie  niebo  Falling  Skies  Sezon  4  Odcinek  2 

Dodano: 28 dni temu Od: online Wyświetlony: 209 | Komentarzy: 0
Brak oceny