Oglądaj Filmy
Filmów 61 - 70 z 20917
 
The Fosters Sezon 2 Odcinek 3
Akcja serialu "The Fosters" skupia się na Stef i Lenie Foster, które są parą. Razem wychowują biologicznego syna i kilkoro adoptowanych dzieci. Kiedy Lena decyduje się przygarnąć Callie, problematyczną nastolatkę, jej destruktywne działania wywracają ich życie do góry nogami.
The  Fosters  Sezon  2  Odcinek  3 

Dodano: 21 dni temu Od: online Wyświetlony: 178 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Switched at Birth Sezon 3 Odcinek 14
Bay Kennish, nastolatka z zacięciem artystycznym, jest wraz z bratem Toby m wychowywana w bogatej dzielnicy przez Kathryn, gospodynię domową i byłego zawodowego gracza w baseball, Johna. Po zajęciach z biologii dotyczących grup krwi, Bay postanawia sprawdzić, dlaczego jej grupa krwi różni się od rodziców. Kiedy Kennishowie potwierdzają, że Bay nie jest z nimi biologicznie spokrewniona, dowiadują się, że w szpitalu ich córka została przypadkowo zamieniona z innym noworodkiem…
Switched  at  Birth  Sezon  3  Odcinek  14 

Dodano: 21 dni temu Od: online Wyświetlony: 114 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak - Sezon 4 Odcinek 2
Teen Wolf odcinek online Scott McCall jest zwykłym uczniem, który niczym się nie wyróżnia. Ma lekko zwariowanego przyjaciela Stilesa i wydaje się, że więcej mu tak naprawdę nie potrzeba. Pewnego dnia, Scott za sprawą ataku w lesie zmienia się – staje się popularny, wysportowany…. nikt jednak nie wie, że za tym wszystyje się mroczna tajemnica.
Teen  Wolf  Nastoletni  Wilkołak  Sezon  4  Odcinek  2 

Dodano: 21 dni temu Od: online Wyświetlony: 209 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Piękna i Bestia / Beauty and the Beast - Sezon 2 Odcinek 21
W „Beauty and the Beast (Piękna i Bestia) odcinek online” Kristin Kreuk wciela się w Catherine Chandler – policyjną detektyw, która była świadkiem morderstwa swojej matki lata temu. Pamięta również „bestię”, która zaatakowała mordercę jej matki i przy okazji uratowała jej życie. W pilotowym odcinku Catherine odkrywa tożsamość „bestii”. Jest to Vincent Keller – były żołnierz, na którym przeprowadzano eksperymenty naukowe. Bohaterka odnajduje go po to, by ostatecznie wyjaśnić sprawę swojej matki.
Piękna  i  Bestia  Beauty  and  the  Beast  Sezon  2  Odcinek  21 

Dodano: 23 dni temu Od: online Wyświetlony: 615 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Wrogie niebo / Falling Skies - Sezon 4 Odcinek 2
Wrogie niebo (Falling Skies) odcinek online Serial opowiada o inwazji kosmitów na Ziemię. Podczas niespodziewanego ataku, spora część ludzkości ginie. Ci, którzy przetrwali zawiązują grupy ruchu oporu. Na czele jednej z grup, zwanej Second Mass, staje Tom Mason – profesor historii z Bostonu. Jego żona zginęła podczas pierwszego ataku obcych, a jeden z trzech synów – czternastoletni Ben, został złapany i uwięziony. Serial ukazuje determinację ocalałych po ataku obcych ludzi, którzy każdego dnia wytrwale walczą z przeważającymi siłami wroga i nawet w najtrudniejszych okolicznościach nie tracą ludzkiego ducha.
Wrogie  niebo  Falling  Skies  Sezon  4  Odcinek  2 

Dodano: 23 dni temu Od: online Wyświetlony: 198 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Pokojówki z Beverly Hills / Devious Maids Sezon 2 Odcinek 11
„Devious Maids” opowiada o perypetiach czwórki pokojówek pochodzenia latynoskiego (Ana Ortiz, Dania Ramirez, Roselyn Sanchez i Judy Reyes), które pracują w bogatych domach w Beverly Hills.
Pokojówki  z  Beverly  Hills  Devious  Maids  Sezon  2  Odcinek  11 

Dodano: 23 dni temu Od: online Wyświetlony: 932 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Salem Sezon 1 Odcinek 11
Akcja rozgrywa się w XVII wieku w Massachusetts i skupia na wydarzeniach w mieście Salem. Serial ma przedstawić nadnaturalna prawdę kryjącą się za słynnym polowaniem i skazywaniem czarownic. Ma być to romans ukazany z rozmachem, prezentujący widzom kompletnie nową wizję czarownic, które nie są tym, kim się wydają.
Salem  Sezon  1  Odcinek  11 

Dodano: 23 dni temu Od: online Wyświetlony: 168 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Czysta Krew / True Blood - Sezon 7 Odcinek 2
Serial rozpoczyna się 2 lata po wynalezieniu przez japońską firmę syntetycznej, sztucznej krwi, która przyczyniła się do ujawnienia się wampirów. Posiadając substytut pożywienia postanawiają współistnieć z ludźmi w pokoju. Po stronach obu gatunków znajdują się zwolennicy i przeciwnicy tej koegzystencji. Sprawy komplikuje odwieczna żądza krwi wampirów oraz fakt, że krew wampirów ma na ludzi niezwykły wpływ – leczy ich rany oraz wyostrza zmysły, ale jednocześnie silnie uzależnia.Główną postacią serii jest Sookie Stackhouse (Anna Paquin), kelnerka posiadająca dar czytania ludzkich myśli. Zdolności swe traktuje jako przekleństwo, więc z chwilą pojawienia się w jej życiu Billa (Stephen Moyer), 173-letniego wampira, którego myśli nie potrafi odczytać jest nim oczarowana. Bill również dostrzega w Sookie istotę przewyższającą rodzaj ludzki i stara się ją lepiej poznać.
Czysta  Krew  True  Blood  Sezon  7  Odcinek  2 

Dodano: 23 dni temu Od: online Wyświetlony: 1117 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Ekipa z Warszawy / Warsaw Shore - Sezon 2 Odcinek 11
Warszawa dołącza do grupy miast, które stały się tłem wydarzeń kolejnych programów wzorowanych na 'Ekipie z New Jersey' - Newcastle ('Geordie Shore') czy Cardiff ('The Valleys'). Każda kolejna odsłona reality show o grupie przyjaciół wnosiła coś nowego i spotykała się z ciepłym przyjęciem z Waszej strony. Mamy nadzieję, że tak będzie również z 'Ekipą z Warszawy'!
Ekipa  z  Warszawy  Warsaw  Shore  Sezon  2  Odcinek  11 

Dodano: 23 dni temu Od: online Wyświetlony: 924 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Transformers: Wiek zagłady / Transformers: Age of Extinction (2014)
Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformersów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.
Transformers  Wiek  zagłady  Transformers  Age  of  Extinction  2014 

Dodano: 24 dni temu Od: online Wyświetlony: 864 | Komentarzy: 0
Brak oceny