Oglądaj Filmy
Filmów 61 - 70 z 20977
 
Czarownice z East Endu (Witches of East End) Sezon 2 Odcinek 3
Witches of East End online oparty jest na bestsellerze Melissy de la Cruz. Akcja skupia się na przygodach matki i jej dwóch dorosłych córek, które są nieświadome tego, że wywodzą się z rodziny nieśmiertelnych czarownic. Prowadzą spokojne i monotonne, nowoczesne życie na Long Island w zacisznej nadmorskiej miejscowości North Hampton. Gdy jedna z dziewczyn zaręcza się z młodym i bogatym przybyszem, ciąg wydarzeń zmusza matkę do wyznania córkom ich pochodzenia.
Czarownice  z  East  Endu  Witches  of  East  End  Sezon  2  Odcinek  3 

Dodano: 41 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 360 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Pozostawieni (The Leftovers) Sezon 1 Odcinek 4
Pozostawieni / The Leftovers online Nowy serial HBO „Pozostawieni” powstał na motywach bestsellerowej książki Toma Perrotty pt. „The Leftovers„. Kiedy nagle znika 2% ludności, ci, którzy pozostali, starają się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Akcja serialu rozpoczyna się trzy lata później, kiedy ludzie nadal odczuwają skutki niewytłumaczalnego zniknięcia. Trudno im odciąć się od tego, co się wydarzyło.
Pozostawieni  The  Leftovers  Sezon  1  Odcinek  4 

Dodano: 41 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 382 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Wrogie niebo / Falling Skies - Sezon 4 Odcinek 5
Wrogie niebo (Falling Skies) odcinek online Serial opowiada o inwazji kosmitów na Ziemię. Podczas niespodziewanego ataku, spora część ludzkości ginie. Ci, którzy przetrwali zawiązują grupy ruchu oporu. Na czele jednej z grup, zwanej Second Mass, staje Tom Mason – profesor historii z Bostonu. Jego żona zginęła podczas pierwszego ataku obcych, a jeden z trzech synów – czternastoletni Ben, został złapany i uwięziony. Serial ukazuje determinację ocalałych po ataku obcych ludzi, którzy każdego dnia wytrwale walczą z przeważającymi siłami wroga i nawet w najtrudniejszych okolicznościach nie tracą ludzkiego ducha.
Wrogie  niebo  Falling  Skies  Sezon  4  Odcinek  5 

Dodano: 41 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 257 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Czysta Krew / True Blood - Sezon 7 Odcinek 5
Serial rozpoczyna się 2 lata po wynalezieniu przez japońską firmę syntetycznej, sztucznej krwi, która przyczyniła się do ujawnienia się wampirów. Posiadając substytut pożywienia postanawiają współistnieć z ludźmi w pokoju. Po stronach obu gatunków znajdują się zwolennicy i przeciwnicy tej koegzystencji. Sprawy komplikuje odwieczna żądza krwi wampirów oraz fakt, że krew wampirów ma na ludzi niezwykły wpływ – leczy ich rany oraz wyostrza zmysły, ale jednocześnie silnie uzależnia.Główną postacią serii jest Sookie Stackhouse (Anna Paquin), kelnerka posiadająca dar czytania ludzkich myśli. Zdolności swe traktuje jako przekleństwo, więc z chwilą pojawienia się w jej życiu Billa (Stephen Moyer), 173-letniego wampira, którego myśli nie potrafi odczytać jest nim oczarowana. Bill również dostrzega w Sookie istotę przewyższającą rodzaj ludzki i stara się ją lepiej poznać.
Czysta  Krew  True  Blood  Sezon  7  Odcinek  5 

Dodano: 41 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 359 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Joy Ride 3 (2014) Napisy
W "Joy Ride 3" dobrze znany widzom psychopatyczny kierowca ciężarówki Rusty Nail bierze na celownik uczestników ulicznych wyścigów, którzy zdążają na wielką gonitwę Road Rally 1000.
Joy  Ride  3  2014  Napisy 

Dodano: 45 dni temu Od: online Wyświetlony: 290 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Niebo istnieje naprawdę / Heaven Is for Real (2014) Napisy
Film "Niebo istnieje... naprawdę" zrealizowany został na podstawie światowego bestselleru. To prawdziwa historia Coltona Burpo (Connor Corum) - chłopca, który podczas operacji znalazł się na granicy życia i śmierci. Rodzice (Kelly Reilly i Greg Kinnear) nie spodziewali się, że w ciągu następnych kilku miesięcy usłyszą piękną i wyjątkową opowieść o podróży chłopca do nieba i z powrotem. Czteroletni Colton oznajmił rodzicom, że opuścił swoje ciało podczas zabiegu, opisując, co jego rodzice robili, gdy on leżał na stole operacyjnym.
Niebo  istnieje  naprawdę  Heaven  Is  for  Real  2014  Napisy 

Dodano: 45 dni temu Od: online Wyświetlony: 1719 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Calvary (2014) Napisy
Dobroduszny ksiądz musi stoczyć walkę z siłami zła, które zbliżają się do niego po tym, jak zagrożono mu podczas spowiedzi.
Calvary  2014  Napisy 

Dodano: 45 dni temu Od: online Wyświetlony: 225 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Appleseed Alpha (2014)
Bohaterami filmu są Deunan i jej scyborgizowany przyjaciel Briareos, którzy podczas wyprawy na obrzeża rozdartego wojną miasta natykają się na Iris i Olsona. Pochodzą oni z tajemniczego Olimpu i być może posiadają rozwiązanie mogące ocalić świat. Są jednak tacy, którym zbawienie nie jest w smak.
Appleseed  Alpha  2014 

Dodano: 45 dni temu Od: online Wyświetlony: 577 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Swelter (2014) Napisy
Czterech zbiegłych więźniów dociera do małego miasteczka w Kalifornii, by odnaleźć dawnego członka ich grupy, który przed laty uniknął kary i uciekł z częścią zrabowanych pieniędzy.
Swelter  2014  Napisy 

Dodano: 45 dni temu Od: online Wyświetlony: 243 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Graceland Sezon 2 Odcinek 5
GRACELAND to miejsce, w którym nic nie jest tym, czym się wydaje i każdy ma jakąś tajemnicę. Z zewnątrz, ten idylliczny nadmorski hotel jest zamieszkany przez grupę młodych, różnych współlokatorów. Wewnątrz jest znacznie inny świat. Świat, który podtrzymuje złożona sieć kłamstw.
Graceland  Sezon  2  Odcinek  5 

Dodano: 45 dni temu Od: online Wyświetlony: 193 | Komentarzy: 0
Brak oceny